T303 Fark edilmenizi sağlar

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. T303 Fark edilmenizi sağlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Anı yakalayın

  1.3 megapiksel kamera eğlenceyi anında yakalamanızı sağlar. Fotoğraflarınıza ekranda bakın ve Bluetooth™ aracılığıyla ya da resimli mesajla kablosuz olarak paylaşın.  [​IMG] Dinleme zevkiniz için

  FM radyoyu ayarlayın, arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın. Hızlı erişim için sevdiğiniz istasyonları ön ayar olarak saklayabilirsiniz.
  [​IMG] Medya oynatıcı

  Entegre Medya oynatıcıyı kullanarak müzik dinleme ve video izlemenin zevkine varın. Medya oynatıcı birkaç dosya biçimini destekler.


  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] Java desteği

  Java teknolojisiyle hızlı ve eğlenceli oyunların heyecanını, tüm renkleriyle yaşayın. Java oyunları Web'den doğrudan telefonunuza yüklenebilir.


  [​IMG] MMS

  Bulunduğunuz yerin fotoğrafını çekin, bir kutlama mesajı kaydedin ya da yazın, MMS özelliğine sahip herhangi bir telefona veya e-posta adresine gönderin. Resim, metin ve ses gönderin.


  [​IMG] Bluetooth™ deneyimi

  Kablosuz Bluetooth™ teknolojisi, ellerinizi kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmanın yanı sıra 10 metrelik bir mesafede cihazlarınızın birbirleriyle kablosuz iletişim kurmasını da sağlar.


  [​IMG] Otomatik metin girişi

  Metin mesajlarını daha az tuş kullanarak yazın. Telefonunuz, yazdığınız sözcüğü tahmin eder ve onu sizin için tamamlar.


  [​IMG] Hoparlör

  Hoparlörü etkinleştirmek için hoparlör moduna geçin. Artık telefonunuzu kullanmak için ellerinize ihtiyacınız yok. Üstelik yaptığınız konuşmayı yanınızdakilerle paylaşmak açısından da ideal bir yol.


  [​IMG] Çalar saat

  Belirli bir saatte kalkmanız mı gerekiyor? Kaçırmamanız gereken bir olay mı var? Saati ayarlayın yeter, telefonunuzun alarmı istediğiniz saatte çalarak geç kalmamanızı sağlar.


  [​IMG] Telefon defteri

  Arkadaşlarınızın, ailenizin ve iş arkadaşlarınızın iletişim bilgilerini telefonunuzda saklayın.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. T303 Fark edilmenizi sağlar Cevapları

soru sor

T303 Fark edilmenizi sağlar