Suya ve Toza Dayanıklı Sony Xperia V

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, sarimakas üyesi tarafından 1 Eylül 2012 tarihinde yazılmıştır. Suya ve Toza Dayanıklı Sony Xperia V hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. [​IMG]
    Sony'nin 2012 İFA'da tanıttığı akıllı cep telefonlarından biri ve kuşkusuz en dikkat çekeni de Xperia V. Cihazın en belirgin özelliği suya ve toza dayanıklı olması. Bu özelliğini söylediğimizde aklınıza hemen cihazın kalın olduğuna dair bir fikir gelebilir ama aslında hiç de öyle değil. 10.7 mm kalınlğındaki Xperia V sadece 120 gr ağırlığında.
    Qualcomm 'un 28nm teknolojisi ile ürettiği Sony Xperia V cep telefonu Android 4.1'e yükseltilebilir 4.0.4 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Çift çekirdekli 1.5ghz işlemcive 1Gb ram cihaza, fiziksel sağlamlığın sağladığı üstünlüğün yanısıra performans üstünlüğü de sağlıyor. Siyah, pembe ve beyaz renklerde piyasaya çıkan Xperia V'nin kamera özellikleri de sizi şaşırtacak. Exmor sensörlü 13 megapiksel çözünürlüklü kamera, bir cep telefonundan beklenen en iyi görüntü kalitesi ile fotoğraf ve video çekme şansı veriyor. 4.3 inç genişliğindeki 720x1280 piksel dokunmatik ekranın piksel yoğunluğu da oldukça iddialı(342ppi).Xperia V cep telefonu kullanıcısına 8Gb dahili depolama alanı sunuyor. Bununla birlikte cihazda MicroSD kart desteği ile 32GB'a kadar hafıza alanı genişletme özelliği de bulunuyor. 4G iletişim teknolojisini de destekleyen Sony Xperia V, Tv-Out özelliğini de sahip. NFC, SNS entegrasyonu, zengin medya oynatıcısı ve 1750mAh batarya cihazın diğer teknik özellikleri arasında yer alıyor.
    1 Eylül 2012
    #1
  2. Suya ve Toza Dayanıklı Sony Xperia V Cevapları

soru sor

Suya ve Toza Dayanıklı Sony Xperia V