Sütün en saf hali

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 21 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. Sütün en saf hali hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Türkiye de bir ilk sütün en saf hali kapınızı geldi. Evet, yanlış duymadınız sütümüz ineklerimizden profesyonel makinelerimizle sağılıp, -4 dereceye kadar soğutulup ve el değmeden paketlenip bir telefonunuzla kapınıza kadar geliyor. Çok basit, bir telefon yeterlidir. Süt almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


  [​IMG]

  Kapinasut adından da anlaşılacağı gibi sütün en saf halini, en tazesini üretip paketliyor ve tüketimiz için ayağınıza kadar getiriyor. Bu sütü çocuklarınıza ve ailenize gönül rahatlığı ile içirmek isteyeceksiniz. Balıkesir kapinasut ilimizde kurulan kapına süt bir ilki gerçekleştiriyor. Günlük taze sütü vitaminlerini koruyarak bir telefonla kapınıza getirdi.


  [​IMG]

  Diğer süt markalarından çok başka bir şekilde en taze sütü kapınızda bulmak oldukça farklı bir deneyim olacak. Pastörize sütlere göre farkımız sütümüz o gün sağılıyor, paketleniyor ve sizin vereceğiniz iletişim adresine her gün periyodik olarak kapınıza geliyor. Kapınasüt ile çocuklarınıza sütü sevdireceksiniz.


  Web Sitemiz: http://www.kapinasut.com
  21 Kasım 2015
  #1
 2. Sütün en saf hali Cevapları

soru sor

Sütün en saf hali