Stajlar - Staj Dosyaları - Staj Defterleri

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 2 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır.

1. :tamam::muahaha::bravo:ÇOK SAĞOL :bravo::tamam:
    24 Ağustos 2009
  2. arkadaşlar büro yönetimi için hastanede yapılmış staj defteri lazım.çok aciiiil.çok ihtiyacım var,lütfen.:uzgun::uzgun::uzgun:
    25 Ağustos 2009
  3. ingilizcee şantıye stajına ıhtıyacım varr acill elınde buluna arkadaşlar benımle iletişime geçerse çook sevinirim
    25 Ağustos 2009
  4. genelde hep şikayet bunları bulduğunuza şükredin yada gidin efendi efendi staj yapın
    mesai çıkışıda yazarsınız yaptıklarınızı
    tşk ederim kardes benim işime yaradı allah razı olsun
    29 Ağustos 2009
  5. arkadım buldun mu stajını bulduysan banada iletirmisinn

sigortacılık staj örneği olan gönderebilirmiiiii
    30 Ağustos 2009
  6. ula her türlü şeyi buldum bi halkla ilişkiler staj örneğini bulamadın ... kafayı yiyorum... acil yardım edin yaww!!!!!!!!!!!!!!!!
    31 Ağustos 2009
  7. arkadaşlar pazarlama bölümü yokmu

arkadaşlar bana çok acil kağıt sektörü için staj dosyası lazım bana yardımcı olurmusunuz :(((( :agla::agla::agla:

ARKADAŞLAR KAĞIT ÜRETİMİ SEKTÖRÜYLE İLGİLİ STAJ DOSYASI LAZIM BANA ÇOK ACİL YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMMM :agla:
    3 Eylül 2009
  8. teşekkürler paylaşımın için :yuppi:
    3 Eylül 2009
  9. arkadaşlar buraya yeni üye oldum vede çok acil bir staj dosyasına ihtiyacım var devlet hastanesinde yapılmış halkla ilişkiler ve reklamcılık staj dosyasının nasıl doldurulacağına dair en ufak bir bilgim yok acil örnek lazım lütfen lütfen lütfen yardımcı olun çok acil zor durumdayım..meslek yüksekokoluna teslim etmem şart...şu badireyi başından atlatmış yardımsewer bir insan bana yardımcı olamaz mı ya lütfennnn :(
    4 Eylül 2009
  10. ark acil tasarım ve basım yayınn lazımm 2günüm kaldı:((
    5 Eylül 2009
  11. mrb arkadaşlar bugün üye oldum bankacılık staj defteri arıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
    6 Eylül 2009
  12. ben bunu açmayı beceremedimmm yaaa:uzgun: bana yardımcı olabilir misiniz rica etsemm ...
    7 Eylül 2009
  13. süper:Dteşekkürler
    8 Eylül 2009
  14. yaaaaaaaaaaaaaaaaa sesimiiii duyannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yokmuuuuuuuu:agla:kaçgündürr yardım istiyorum lütfen arkadaşlar yaaaa:agla:
    myo için halkla ilişkiler ve reklamcılık adına örnek staj dosyası arıyorum çok zor durumdayım lütfen:agla::agla::agla:
    8 Eylül 2009
  15. slm arkadaşlar dış sıtaj defterine ihtacım yardım ederseniz sevinirim acil :uzgun:
    9 Eylül 2009
  16. kusura bakmayın rahatsız ediyorum ben yeni üye oldum biraz acemiyim.uludağ üni myo öğrenciyim. staj dosyalarının arasında emlak ve emlak yönetimi yada diğer bir adıyla gayrimenkul yönetimini bulamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekür ederimm.
    9 Eylül 2009
  17. iyi günler arkadaşlar bana acil büro staj defteri örneği lazım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tşkkür ederim
    10 Eylül 2009
  18. yha bu staj dosyaları çok farklı we bunların kabul edileceğini zannetmiorm qenel tanımlar bunlar internetten bile kolayca bulunabilir:uzgun:daha farklı staj dosyası örneği olan yokmu:agla::agla:
    11 Eylül 2009
  19. yhaa herkes birşey istiyo yardım eden çıkmıyor amaaa insanlık öldümü beeee:ban:

kaç gündür halkla ilişkiler staj dosyası rica ediyorummmm yaaaa umudumu kestim artık:agla:
    13 Eylül 2009
  20. arkadaşlar paylaşılan bu staj defterlerinin tarihi 2001 ..ona göre indirin
    14 Eylül 2009
soru sor

Stajlar - Staj Dosyaları - Staj Defterleri