St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesine

İsimli konu WH 'Meslekler & Kariyer' kategorisinde, PRESSGRUP üyesi tarafından 25 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır. St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesine hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Devletlerin Üniversitesine[​IMG] St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesine[​IMG]

  United Kingdom (İngiltere - Birleşik Krallık) gruba bağlı resmi devlet tescilli bir üniversiteye[​IMG]
  İran Hükümeti Al-Al-Bait International University resmi temsilciliği ve ortağı bir Üniversiteye[​IMG]
  Suriye Eğitim Bakanlığı'nın tescil ettiği[​IMG] St. Clements University Grup üniversitesine[​IMG]
  Yemen'deki yerel ismi ile bir hükümet üniversitesi olarak Hadhramout University - Yemen'e[​IMG]
  T&C Registration Number E. 14905 tescil numarası ile bir UNESCO diplomalı üniversiteye (The International Association of Education for World Peace[​IMG] a body with UNESCO observer status[​IMG] in 1997 gave St Clements University a Diploma)[​IMG] bir Niue Hükümeti St. Clements University Grup Üniversitesine (St Clements University Higher Education School - Niue - South Pacific)[​IMG]
  Somali Hükümeti St. Clements University Grup resmi Üniversitesine (St. Clements University Grup is accredited by the Transitional Federal Government of Somalia.
  It has a Campus Learning Centre in Mogadishu in conjunction with the Centre for Training and Consultancy)[​IMG]İsviçre - Lozan'ın Uluslararası akredite St. Clements University Grup Üniversitesine[​IMG]
  Irak ve Ukrayna'nın en saygın Üniversitesine[​IMG] Çin Hükümeti resmi tescilli bir St. Clements University Grup Üniversiteye[​IMG]
  Nijerya[​IMG] Malezya ve Benin[​IMG] Lagos'un akredite St. Clements University Grup Uluslararası Üniversitesine[​IMG]
  dünyanın çeşitli ülkelerinde 90'dan fazla kampüsü olan tek Uluslararası akredite ve Hükümet ve Eğitim Bakanlıkları ve Yüksek Öğretim Kurumları onaylı St. Clements University Grup[​IMG] St. Clements Üniversitesi'ne hoş geldiniz.

  St.Clements University 1995 yılında kurulduğundan beri dünyadaki tüm ülkelere yayılmaya devam etmektedir[​IMG] Turks and Caicos Adaları Hükümeti Resmi Üniversitesidir (The Turks and Caicos Islands[​IMG] being a British Colony[​IMG] their highest Court of Appeal is the Privy Council). İngiltere Hükümeti Yüksek Öğretim Konseyi tarafından onaylanmıştır (The Privy Council has ruled on numerous occasions[​IMG] that if an organisation is called a University[​IMG] it can issue degrees. Thus on the 16th of March[​IMG] 1995 St. Clements University was registered as a University company in the Turks and Caicos Islands).

  St Clements University[​IMG] derecelerini öğrencilerine gerçek ve diplomada kalmayacak bir şekilde temin eden[​IMG]en kolay[​IMG] etkin ve pratik şekli ile öğrencilerine üst seviye öğrenim sunan Uluslararası bir Üniversite'dir ve Uluslararası derecelerini sürekli olarak ulusal ve uluslararası akredite kurumlarına kabul ettirmeye devam etmekte olup St. Clements Üniversitesi dünyanın en hızlı akreditasyon ve kampüsleşme zincrindeki üniversitesidir.
  25 Temmuz 2016
  #1
 2. St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesine Cevapları

soru sor

St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesine