Sporseverler Etap Heyecanını Turkcell’in Sanal Gerçekliği İle Yaşadı

İsimli konu WH 'Spor' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 24 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır. Sporseverler Etap Heyecanını Turkcell’in Sanal Gerçekliği İle Yaşadı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 52.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda ilk etabı Przemyslaw Niemiec kazandı.

  Sporseverler Etap Heyecanını Turkcell’in
  Sanal Gerçekliği İle Yaşadı


  Bu sene 52. kez düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun teknoloji ve iletişim sponsoru Turkcell, bisikletseverlere eğlenceli bir gün yaşattı. TUR’un İstanbul – İstanbul etabının finiş alanına kurulan 4.5G Teknoloji Çadırı’nda sporseverler ‘Sanal Gerçeklik’le yarışın keyfini çıkardı.

  Türkiye’nin en önemli uluslararası spor organizasyonlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun iletişim ve teknoloji sponsoru Turkcell, bisikletseverlere keyifli bir deneyim yaşattı. 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun ilk etabı İstanbul – İstanbul’un finiş noktası Sultanahmet Meydanı’nda kurulan Turkcell 4.5G Teknoloji Çadırı’nı yaklaşık 7500 kişi ziyaret ederken, sporseverler ‘Sanal Gerçeklikle’ bisiklet yarışının heyecanına ortak oldu.

  Çadıra kurulan Sanal Gerçeklik Gözlüğü sayesinde çadırı uğrayan yaklaşık 1400 kişi yarış tutkusunu da deneyimleme şansına sahip oldu. Dörder kişilik gruplar halinde yapılan yarışlar, keyifli görüntülerin oluşmasını da sağladı. A, Spin SlotCar (Yarış arabası) etkinliğiyle sporseverler çekişme ve eğlence dolu anlar da yaşadı.

  Yeşil mayo da Niemiec’in oldu

  4.5G teknolojisiyle dünyanın en hızlı internet altyapısını kuran Turkcell’in iletişim ve teknoloji sponsoru olduğu 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun ilk etabını kazanan sporcu Lampre - Merida takımından Przemyslaw Niemiec oldu. Bu sonuçla Polonyalı sporcu turkuaz mayonun sahibi olurken, en hızlı sporcuya verilen sprint yani yeşil mayoyu da kazandı.

  Pedallar Kapadokya’da dönecek

  17 takımın katıldığı Avrupa Turu kapsamındaki Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda ikinci etap yarın (25 Nisan) koşulacak. Bisikletçiler, Kapadokya – Kapadokya arasında koşulacak 154.1 kilometrelik parkurda genel klasman ve mayolar için mücadelelerini sürdürecekler.
  24 Nisan 2016
  #1
 2. Sporseverler Etap Heyecanını Turkcell’in Sanal Gerçekliği İle Yaşadı Cevapları

soru sor

Sporseverler Etap Heyecanını Turkcell’in Sanal Gerçekliği İle Yaşadı