Spor Yapmadan İncelme Vücut Sıkılaştırma Hakkındaki Tüm Cevaplar

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 16 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Spor Yapmadan İncelme Vücut Sıkılaştırma Hakkındaki Tüm Cevaplar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. spor yapmadan incelme ve vücut sıkılaştırma hakkındaki tüm cevaplar ile ilgili bu yazıda Spor Yapmadan İncelme Vücut Sıkılaştırma Hakkındaki Tüm Cevaplar hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Kadın Sağlığı paylaşım uzmanından...  [​IMG]

  Diyet Yapmadan İncelin
  Dünyada uygulanmaya başladığı anda bölgesel incelme sağlamasıyla ünlenen Lipodissolution tedavisi her türlü kilo verme ve bölgesel incelme çabalarına rağmen bölgesel yağlarında azalma olmayanlara çözüm sunuyor… Yöntem diyete de gerek bırakmıyor.Hemen her kadının başlıca iki sorunu olan selülit ve bölgesel fazlalıkların çaresi Lipodissolutionla bulundu. Lipodissolution tedavisini Türkiyede uygulayan Kardiyovasküler Anestezi Reanimasyon ve Beslenme Uzmanı Dr. İsmail Ağar tedavinin özellikle karın yan bölgeleri, göbek, diz içleri basen yanları ve gıdı bölgelerindeki yağların parçalanmasında etkili olduğunu belirtiyor.
  Yağ hücrelerinin iç ve dış ortamı arasında konsantrasyon farkı oluşturarak yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlayan Lipodissolution tedavisi kilo vermesine rağmen hala istediği bölgelerde incelme sağlayamayanlar için yeni ve oldukça etkili bir tedavi. C vitamini ve benzeri ilaçların sınırlı ve küçük enjeksiyonlarla sorunlu bölgelere uygulanmasına dayanan işlem sonunda parçalanan yağ hücreleri suya dönüşerek idrar ve ter gibi yollarla vücuttan atılıyor.
  Fransada 133 kadında denendi
  Tedavi ile ilgili olarak Fransada yapılan klinik çalışmada; yaşları 18 ile 45 yaş arasında değişen 133 kadın seçildi ve 6 hafta boyunca haftada 1 defa lipodissolution tedavisi uygulandı. Hanımlara herhangi bir diyet uygulanmadan yapılan tedavi sonucunda karın ve basen çevrelerinde ciddi ölçüde incelme saptanırken yapılan ekografik tetkiklerinde bölgesel yağlarında 30 oranında azalma tespit edildi.
  Ozon ve Lipodissolution ikilisi müthiş kilo verdiriyor
  Kilo probleminde LDS tedavisinin ozon sauna ile kombinasyonu çok etkili sonuç veriyor. Hücrelerin daha iyi oksijenlenmesini sağlayan, her seansta 400 kalori yaktıran ozon sauna uygulamasının bölgesel yağ parçalayıcı Lipodissolution ile kombinasyonu metabolizmayı hızlandırma ve düzenleme etkisine sahip. Dr.İsmail Ağar; bu tedaviyle 40 kiloya kadar veren hastalar olduğunun da altını çiziyor.
  Sıkılaşma tedavisi de var
  Kilo vererek işe başlayanlar ardından ortaya çıkan bölgesel fazlıklarından ve varsa selülitlerinden kurtulmayı amaçlıyor. Özellikle spor yapmaya vakit bulamayanlar için vücut sıkılaştırma süreci başlıyor. Medikal selülit tedavisinde yeni bir yakalaşım olan ve sıkılaştırmayı da beraberinde getiren Thermolipo Bipolar Radyo Frekans tedavisi işte bu süreçte devreye giriyor.
  Sıkı ve genç bir cilt
  Avrupa’da uzmanlarca test edilmiş ve etkileri gözlenmiş olan tedavi acısız bir yöntemle selülit ,sarkma ve lokal kilo problemlerinde kullanılıyor. Karın kalça, bacak ve kol ve dizlerde etkili olan uygulama vücut kontürünü yeniden şekillendirirken aynı zamanda kolojen üretimini arttırdığından cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlıyor.
  Yanlış diyet vahim sonuçları
  Dr. İsmail Ağar sağlıklı yaşam tablosu içinde beslenme ve diyet programlarının düzenlenmesinin çok önemli olduğuna değinierek, “Yanlış diyetler hormonlardan kalp damara kadar vücudumuzun pek çok sistemini tehlikeye sokmakta. Örneğin kolesterolü eksik diyet programlarında insanların hormonal dengeleri bozulur ve bu durum özellikle hanımlarda adet düzensizliği ya da adet görememek gibi önemli sorunlara neden olur. Bunun sebebi aslında hep okuduğumuz ve korktuğumuz kolestrolün beslenme programlarında gerektiğinden az miktarda alınmasıdır. Normalde kolesterol özellikle dişilik hormonlarının ana yapı maddesidir. Vücutta kolesterol seviyesinin çok azalması veya diyet programlarının yeterli kolestrol içermemesi kadınlarda adet düzensizliklerine, erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluklarına neden oluyor. Vücudun temel yapı taşı olan proteinler bağışıklık sisteminin en büyük koruyucusu. Onun eksikliği beraberinde kalp damar sistemi sorunlarını da beraberinde geliyor. Bu nedenle fiziksel ve estetik görünüm adına girişilen çabaları sağlık yaşam tablosu içerisinde ele almalı ve bunun paralelinde diyet programlarının tuttuğu yeri önemsemeliyiz” dedi.
  16 Ekim 2013
  #1
 2. Spor Yapmadan İncelme Vücut Sıkılaştırma Hakkındaki Tüm Cevaplar Cevapları

soru sor

Spor Yapmadan İncelme Vücut Sıkılaştırma Hakkındaki Tüm Cevaplar

Alakalı Aramalar:

 1. vücut sıkılaştırma hakkındaki tüm cevaplar

  ,
 2. vicut siklastirma eksersizleri