'Sorumlusu benim'

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 9 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır. 'Sorumlusu benim' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  BURSASPOR Teknik Direktörü Hikmet Karaman Vojvodina mağlubiyetini değerlendirdi.

  Karaman maç sonrası düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

  "Böyle önemli bir günde, hele deplasmandan 2-2 geldikten sonra tur atlamamız gerekiyordu. Maçtan önce taraftarın coşkusu, desteği turu atmaya yetecek güçtü. Erken gol yedik. Şanssızlığımız var. İlk yarıya 2-0 mağlup girdik. İkinci yarıya ilk 15 dakikada bir gol atabilirdik. Motivasyonumuzu çoğaltabilirdik. Galibiyete geçmeyi düşünüyorduk. Sestak'ın direkten dönen pozisyonu var. 2-1 olsa taraftarın desteğini de alacağız. Oyuncular sorumluluk alacak. Gol gelmeyince her geçen dakika, oyuncuların oyuna ağırlığı koyması, taraftarın haklı yere rakip takımı alkışlaması bizi oyundan düşürdü. 2-2'lik sonuçtan sonra bu takımı elememiz gerekirdi. Beceremedik. 90 dakika boyunca tüm faktörler alehimize işledi. Taraftarımıza söz vermiştik. Bunu yerine getiremedik. Futbolun uzun maraton olduğunu unutmamak lazım. Sorumluluk varsa bunun sahibi benim. Tüm taraftarımızdan özür diliyoruz. Ben gerçekçi adamım. Biz bu takımı elemek zorundaydık. Gücümüz vardı. Maçtan önceki atmosferi gördük. Böyle bir atmosfere sahip takımın elemesi gerekiyor. Faktörler aleyhimize işledi. Futbol eksiklerimiz, hatalarımız olabilir. Biz bir geminin içindeyiz. Hatayı hep birlikte yapıyoruz. Taraftar protestosunda da haklıdır. Hiçbir şey demeye hakkımız yok."

  VOJVODİNA TEKNİK DİREKTÖRÜ NİKOLİC: DAHA FAZLA GOL ATABİLİRDİK

  Vojvodina Teknik Direktörü Marko Nikolic maç sonrası şunları söyledi:

  "Bayramınızı kutluyorum. Bursa'da güzel bir oyun sergilediğimizi düşünüyorum. İlk 15 dakika içinde 3 gol atabilirdik. Birinci ve ikinci golden sonra elimizden geldiği kadar Bursaspor'u durdurmaya çalıştık. Bursaspor ikinci devre daha baskılı bir şekilde başladı ama şansı kullanamadı. Takımımız kontraataklarla neticeye gitmeye çalıştı. Daha fazla gol atma şansımız vardı. Üçüncü golden sonra maçın neticesi belli oldu. Seyirciyi memnun edebilmek için elimizden gelen oyunu oynadık. Maç bittikten sonra bizi alkışlayan Bursaspor taraftarına da teşekkür ediyoruz."

  Bir gazetecinin, "Böyle bir skoru hayal ediyor muydunuz?" sorusuna ise Nikolic, "Dünkü basın toplantısında şansın yüzde elli olduğunu söylemiştim. Ne kadar biz Bursaspor'un güçlü takım olduğunu bilsek de elimizden geleni tüm gücümüzü sarfettik. Bir ihtimal kazanabiliriz diye düşündük ve kazandık" dedi.
  9 Ağustos 2013
  #1
 2. 'Sorumlusu benim' Cevapları

soru sor

'Sorumlusu benim'