SonyEricsson'un Yeni Bombası: Xperia Arc

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, 'Gülümseme.' üyesi tarafından 23 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. SonyEricsson'un Yeni Bombası: Xperia Arc hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. SonyEricsson üst düzey Android’li akıllı telefonları ile fark yaratmaya devam ediyor. İşte firmanın Xperia serisine dahil sıra dışı Android telefonu:  CES 2011'de daha firmalar resmi olarak duyurmadan yeni telefon haberleri gelmeye başladı bile. SonyEricsson'un yeni Xperia Arc isimli telefonu da bunlardan biri. Adını içe bombeli tasarımından alan akıllı telefon, şaşırtıcı düzeydeki ince yapısı ile dikkat çekiyor.

  [​IMG]
  SonyEricsson ARC'ın en ince noktası sadece 8.7mm kalınlığında.

  Android 2.3 Gingerbread
  Rus kaynaktan alınan bilgiye göre cihaz, bir hayli güçlü bir donanıma sahip olacakmış. Akıllı telefonda yer alan tek çekirdekli 1GHz'lik Qualcommişlemcinin modeline ilişkin bir bilgi bulunmuyor. 4.2 inçlik son derece berrak görüntüler üreten bir ekrana sahip olan telefon 854x480 pikselçözünürlük üretebiliyor.
  Gücünü tüm Xperia serisi akıllı telefonlarda olduğu gibi Android'den alanSonyEricsson Arc, pazara sunulmuş en güncel Android sürümü olan 2.3 Gingerbread ile donatılmış. HD video kaydı destekli 8 megapiksellik bir kamerası bulunan cihazın detaylarına ilişkin bilgiyi SonyEricsson'un CES 2011'deki basın toplantısında öğrenebileceğiz.

  23 Nisan 2011
  #1
 2. SonyEricsson'un Yeni Bombası: Xperia Arc Cevapları

soru sor

SonyEricsson'un Yeni Bombası: Xperia Arc