Sony Ericsson

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 24 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Sony Ericsson hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar Sony Ericsson ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. PC kategorisinde, sony ericsson ve hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu konu umarım işinize yarar.  [​IMG]

  Amd/ati Theater Ailesinin Yeni Üyesi; Theater Hd 750 Pctv


  Bu sene AMD/ATI‘de Computex 2009‘da şov yapmayı seven firmalardan biri. Zira Notebook ve masaüstü bilgisayarlar için yeni ürettikleri HDTV çözümü;* Theater HD 750 PCTV yongasını da tanıttılar.
  AMD/ATI Theater ailesinin bu yeni üyesi, TSC, ATSC, DVB-T, Clear-QAM, dijital TV, PAL/SECAM, FM ve DVB-T radyo vb. gibi neredeyse tüm yayın standartlarına destek verdiği gibi kayıt içinse H.264, AVI, MPEG, DivX, WMV, MPEG4 vb. gibi video formatlarınıda kullanabiliyor. Bunun yanında bu yeni yongayla AMD/ATI Stream teknolojisinden yararlanmak isterseniz bir adet Radeon Stream destekli ekran kartı edinmeniz yeterli. 2009 son çeyrekte USB ve PCI-E çözümleriyle kullanılmaya başlayacak yeni yonganın fiyatı konusundan ise firmadan henüz net bir açıklama gelmedi.
  AMD/ATI Theater HD 750 PCTV
  24 Ekim 2013
  #1
 2. Sony Ericsson Cevapları

soru sor

Sony Ericsson