Sony Ericsson

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 18 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Sony Ericsson hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu paylaşımımda sony ericsson ve hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve PC paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Sony Ericsson ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.  [​IMG]

  Booklet 3g, Nokia’nın Son Netbooku Değil!


  Rivayetlere göre, geçtiğimiz günlerde Intel Atom işlemcisi ile gün yüzü gören Nokia Booklet 3G, sadece x86 ile yetinmeyecek. Finlandiyalı GSM devi, Foxconn ya da Compal ile, yeni bir netbook serisi için anlaşmak üzere. Bu netbook serisi, ARM işlemcili olacak.
  Nokia, en azından yeni girdiği netbook üretiminde, hem Intel ile anlaşarak, hem de ARM işlemci alımını artırıp muhtemelen de tedarikçilere fiyat kırdırarak kendini güvenceye almış görünüyor. Aynı zamanda, son aylarda netbook üreteceği söylenen Sony Ericsson‘a da çalım atmış durumdalar.
  Yeni netbookların ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil. Windows 7 ile gelecek olan Booklet 3G’nin ancak 2010′da piyasaya çıkacağı düşünülürse, yeni modeller için oldukça beklemek gerekecek.
  Nokia‘nın Booklet 3G modelini ise Compal‘ın üreteceğini ve 12 saat batarya ömrü ile gelmesi beklenen netbookun ancak 2010 ortasında çıkabileceğini hatırlatalım.
  Nokia Booklet 3G
  18 Ekim 2013
  #1
 2. Sony Ericsson Cevapları

soru sor

Sony Ericsson