Sony Ericsson Xperia X12

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 28 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Sony Ericsson Xperia X12 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sony Ericsson Xperia X12

  Sony Ericsson‘un bu yeni nesil akıllı telefonu olacak olan Xperia X12 tek model olarak çıkmayacak. Birkaç farklı modelde piyasaya sürülecek olan oyun telefonu‘nun kod adıda Hallon olarak belirlenmiş.


  Haber, Uzunca bir süredir adını sürekli olarak duyduğumuz Sony Ericsson‘un oyun telefonu nihayet kendini göstermeye başladı.
  Gelen bilgilerde Sony Ericsson‘un bu yeni nesil akıllı telefonu olacak olan Xperia X12 tek model olarak çıkmayacak. Birkaç farklı modelde piyasaya sürülecek olan oyun telefonu‘nun kod adıda Hallon olarak belirlenmiş.
  Sony Ericsson Hallon mobil işletim sistemi olarak son dönemin en popüler mobil işletim sistemlerinden[​IMG] biri olan Android 2.3 işletim sistemini kullanacak. Yeni nesil oyun telefonu ilk olarak MT15i ve MT15a isimleri ile 2 farklı model olarak piyasaya sunulacak. Daha sonra bu modellere yeni modeller eklenecek.
  PSP Phone olarakta bilinen 2 model daha piyasaya sürülecek. Bu modellerin adlarıda R800i ve R800a olacak. R800i, R800a, MT15i ve MT15a modellerinin tasarımlarıda birebir olması bekleniyor. Fiyat konusunda herhangi bir bilgi bulunmayan yeni nesil oyun telefonunun ocak ayında satışa sunulması bekleniyor. Teknoloji ve tasarım harikası bu telefonların resimlerini haberimizin devamında görebilirsiniz…
  teknolojisokagi
  28 Ocak 2011
  #1
 2. Sony Ericsson Xperia X12 Cevapları

soru sor

Sony Ericsson Xperia X12

Alakalı Aramalar:

 1. sony ericsson xperia son modeli

  ,
 2. son xsperiya

  ,
 3. sony ericson son model

  ,
 4. Sony Ericsson Ericsson en son modeli,
 5. sony ericsson modelleri