Sony Ericsson X10 mini Pro II görüntülendi..

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, Kronik Depresif üyesi tarafından 6 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Sony Ericsson X10 mini Pro II görüntülendi.. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  SK17i koduyla anılan modelin nihai isimlendirmesinin ne olacağı henüz belli değil fakat tasarımdan da anlaşıldığı gibi kendisi X10 mini Pro'nun devamı niteliğini taşıyacak. Yine selefi ile aynı form yapısına ve Pro takısını alma nedeni olan fiziksel QWERTY klavyeye sahip olan modelin bilinen teknik özellikleri şöyle:

  Android 2.3 (Gingerbread) işletim sistemi
  1GHz hızında Qualcomm MSM7230 işlemcisi
  Adreno 205 grafik ünitesi
  384MB RAM

  3-inç'lik (320×240)dokunmatik ekrana sahip olan modelin kamera çözünürlüğü belli değil ama selefindekinin 5MP olmasından hareketle bunun da en az bu çözünürlüğe sahip olacağını tahmin edebiliriz. Keza yine selefinden yola çıkarsak cihazın Wi-Fi, 3G, Bluetooth ve aGPS bağlantıları ve MicroSD kart desteği ile geleceği notlarını da düşelim. Müzikçalar, 3.5mm kulaklık jakı, Google servisleri vb. detaylarsa tabii ki standart.

  Özetle diyebileceğimiz şu ki, model orta seviye selefinin yerine bu defa günümüz akıllıları ile mukayese edildiğinde orta/üst olarak konumlandırılabilir. Çıkış tarihi, fiyatlandırması gibi detaylarsa henüz belirsizliğini koruyor
  6 Nisan 2011
  #1
 2. Sony Ericsson X10 mini Pro II görüntülendi.. Cevapları

soru sor

Sony Ericsson X10 mini Pro II görüntülendi..