Sony Ericsson Windows 7

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 26 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Sony Ericsson Windows 7 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. sony ericsson ve windows 7 ile ilgili bu yazıda Sony Ericsson Windows 7 hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...PC paylaşım uzmanından...  [​IMG]

  Microsoft’tan Netbooklara Yeni İsim; Lcsn Pc  Şu günlerde donanım camiasında ağarlıklı olarak konu edilen ve üstünde konuşulan konuların başında hiç kuşkusuz ki Netbooklar geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi Netbooklar sadece internete girmek ve ufak tefek işlerimizi görebilmek için yapılıyor. Yalnız Microsoft artık bu bilgisayar modellerine yeni özellikler sunmaya başladıklarını ve bu terimin artık LCSN PC (Low Cost Small Notebook PC) - yani Türkçesi düşük maliyetli ufak notebook PC- olarak değiştirilmesini istiyor. Microsoft’un bu talebinin arkasında yatan gerçek ise, bizce yeni işletim sistemi Windows 7 piyasaya ayak bastığında, varolan Netbook modellerinin geliştirilmesi ve daha pahalı, daha yüksek donanımlı yani kendi tabirleriyle LCSN PC'lerde satılabilmesini sağlamak olsa gerek.
  26 Ekim 2013
  #1
 2. Sony Ericsson Windows 7 Cevapları

soru sor

Sony Ericsson Windows 7