Sony Ericson Z610i

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, 'Gülümseme.' üyesi tarafından 24 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Sony Ericson Z610i hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Kamera ve web günlüğü
  Gittiğiniz her yerde anı yakalamaya hazır hale gelin. Z610i'de etkileyici bir 2.0 megapiksel kamera vardır. Resim çekin ve yolda giderken kişisel web günlüğü sayfanıza yükleyin. Resim web günlüğü oluşturma, deneyimlerinizi ailenizle, arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel bir yöntemdir. Z610i telefonunuz ihtiyacınız olan tüm ayarlarla birlikte gelir; web günlüğünüz açıktır ve dolaşım tuşuyla birkaç tıklatmada çalışmaya başlar.

  [​IMG]

  Görüntülü görüşmeler
  Z610ir17;nin 3G özelliklerinden yararlanın. Sözcüklerden daha fazlasını kullanın: görüntülü görüşme yapın. Arama sırasında, görüntülü görüşme kamerasıyla ana kamera arasında geçiş yapabilirsiniz. Ana kamerayı kullanarak konuştuğunuz kişiye gördüklerinizi gösterebilirsiniz.

  [​IMG]

  3G, push e-posta, Web
  3G hız demektir. İstediğiniz her yerde Web gezintisi yapın, yoğun içerikli e-posta eklerini anında, hiç beklemeden yükleyin. Push e-posta* e-postanın telefonunuza doğrudan alınmasını sağlar. Böylece birden çok görevi aynı anda yaparak daha da çok zaman kazanabilirsiniz. Örneğin, telefonla görüşürken web'de gezinebilir ve web sitesinden rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

  [​IMG]
  24 Nisan 2011
  #1
 2. Sony Ericson Z610i Cevapları

soru sor

Sony Ericson Z610i