Son yolculuğa beraber uğurlandılar

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 1 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Son yolculuğa beraber uğurlandılar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  MERSİN'de sel sularına kapılarak yaşamlarını yitiren Serkan Genç ve Fatma genç çifti, gözyaşları arasında toprağa verildi.

  Çiftin Adana Adli Tıp Kurumu'ndan alınan cenazesi, merkez Toroslar İlçesi Arpaçsaksarlar Mahallesi'ndeki evlerine getirildi. Yakınları ağıtlar yakarken Serkan Genç'in annesi Sevim Genç, "Gençliğini yaşayamadan, ekmek kapısında öldüler. Bir değil, ah iki değil hangisine yanayım? İyice süsleyin gelinimi de, oğluma cennette güzel gözüksün" diyerek ağladı. Fatma Genç'in annesi Nadire Kırmızı da gözyaşlarına boğuldu.

  Omuzlara alınan genç çiftin tabutları, yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Arpaçsakarlar Mezarlığı'na kadar taşınıp gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildi.

  KAYIPLAR ARANIYOR

  Fatma ve Serkan Genç çiftinin hayatını kaybettiği araçta bulunan 2 yaşındaki kızları Miray ile yakınları 25 yaşındaki Sultan Uncu ile sahilde sel selfiesi çekerken denize düşen üniversite öğrencisi Soner Yılmaz'ı arama çalışmaları da sürüyor.

  Mersin'de bugün güneşin açmasıyla hayat normale dönerken selden etkilenen bölgelerde çalışmalar sürüyor.
  1 Ocak 2017
  #1
 2. Son yolculuğa beraber uğurlandılar Cevapları

soru sor

Son yolculuğa beraber uğurlandılar