Sömestr tatilinde Erciyes'e yoğun ilgi

İsimli konu WH 'Eğitim' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Sömestr tatilinde Erciyes'e yoğun ilgi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Keyifli bir sömestre tatili geçirmek isteyenler, Erciyes Kayak Merkezi'nde, karın ve eğlencenin tadını çıkaracak…

  Bu yıl 23 Ocak - 3 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak olan sömestre tatili, aileler ve öğrenciler için keyifli bir molaya dönüşürken, Erciyes Kayak Merkezi rezervasyonlarını şimdiden doldurmaya başladı. Kayseri şehri hem kış turizmi hem de doğa ve kültür turları için Sömestre döneminde 20 Ocak Cuma gününden itibaren, karneler alınır alınmaz tatile çıkacakları bekliyor.

  Türkiye'nin merkezinde bulunan ve İstanbul'a uçakla 1 saat uzaklığıyla dikkat çeken Erciyes Kayak Merkezi, yerli ve yabancı turistlere en iyi imkanlarda kayak keyfi sunuyor. İster 2200 metredeki muhteşem dağ otellerinde, istenirse de şehir merkezindeki global marka otellerde konaklama ve Kayseri'nin 6000 yıllık medeniyet tarihini görme imkanı Erciyes'i en cazip kayak merkezi haline getiriyor.

  AĞAÇSIZ PİSTLERİYLE ALPLER'DEN DAHA AVANTAJLI BİR KONUMA SAHİP
  Kayak sporuna yeni başlayanlar için Erciyes A.Ş. bünyesindeki Snow Academia Kayak Okulu'na ait müstakil eğitim alanı, kısa süreli eğitimleriyle misafirlerine temel kayak derslerini vererek en iyi imkanlarda kayak deneyimi yaşatıyor. Erciyes Dağı, ağaçsız olması sebebiyle güvenli kayak yapma olanağına sahip olmasının yanı sıra, kayak merkezinde bulunan ve sürekli devriye gezen 25 kişilik Pist Güvenlik Ekibi ile de üst düzeyde misafir güvenliği sağlıyor. Kış sporları için profesyonellerin de tercih ettiği Erciyes Kayak Merkezi, snowboard ve snowkite sporları için esintili ve ağaçsız pistleriyle Alpler'den daha avantajlı bir konuma sahip.

  KAYAK KEYFİNİN YANI SIRA DOĞA VE KÜLTÜR TURU İMKANI DA VAR
  Kayseri şehir merkezine duble yol konforunda gidiş geliş imkanı sunan Erciyes Kayak Merkezi, Kapadokya'ya olan 45 dakikalık yakınlığı ile sömestre tatilinde hem doğa hem kültür turuna çıkmak isteyenlere alternatif olacak. Ayrıca misafirler Kayseri şehir merkezinde ve Talas'ta tarihi mekanları keşfederken, alışveriş yapma fırsatı da bulacak.
  11 Ocak 2017
  #1
 2. Sömestr tatilinde Erciyes'e yoğun ilgi Cevapları

soru sor

Sömestr tatilinde Erciyes'e yoğun ilgi