Soba zehirlenmesi 3 kardeşi öldürdü

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Shady08 üyesi tarafından 13 Mart 2007 tarihinde yazılmıştır. Soba zehirlenmesi 3 kardeşi öldürdü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Gaziantep'te sobadan zehirlenen 6 kardeşten 3'ü öldü.
  [​IMG]
  GAZİANTEP'in merkeze bağlı Sarısalkım Köyü'nde, sobadan zehirlenen 6 kardeşten 3'ü öldü, 3'ü yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.

  Gaziantep 112 Acil Servis'te ambulans şoförlüğü yapan ve Sarısalkım Köyü'nde oturan Halil Özbay ile eşi Fatma Özbay, dün akşam bir yakınlarını ziyarete gitti. Evde kalan 6 kardeş, havanın soğuk olması nedeniyle sobayı yakıp uyudu.

  Gece geç saatlerde ziyaretten dönen anne ve baba, çocuklarını sönen sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenmiş halde buldu. Gaziantep Çocuk Hastanesi’ne kaldırılan 6 kardeşten 16 yaşındaki Emine, 11 yaşındaki Mehmet ve 4 yaşındaki Murat Özbay'ın yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

  Komadaki 13 yaşındaki Elif, 10 yaşındak Songül ve 7 yaşındaki Ömer Özbay da ilk müdahalenin ardından SANKO Hastanesi’ne sevkedildi. Yoğun bakımda tedavi altında bulundurulan kardeşlerin sağlık durumlarının da ciddiyetini koruduğu belirtildi.
  13 Mart 2007
  #1
 2. Soba zehirlenmesi 3 kardeşi öldürdü Cevapları

soru sor

Soba zehirlenmesi 3 kardeşi öldürdü