soba nasıl yakılır

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, sobyladrdolnadm üyesi tarafından 6 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. soba nasıl yakılır hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Soba yakma denemelerinde bulundum beceremedim, yeteneğim yokmuş. :D Bu günlük totom donarak uyicam yarın cevaplarsanız mutlu olurum zaten akşam oldu yaksam nolcak yakmasam nolcak bu akşam donmaktan kurtuluşum yok [fenalardayım] lütfen yardım edin :D

Not:Herkezin başına gelebilir sobayla dertlerim olabilir herkez soba yakmayı başaramayabilirdi lütfen problemimle dalga geçmeyin :D
    6 Kasım 2011
  2. soba nasıl yakılır Cevapları

3. İnternette bunları bulabildim:D:D

Yılda en az bir defa bacanızı temizletiniz. Bacanızın iyi çektiğinden emin olunuz.

Kovayı üçte iki oranında doldurunuz (soğuk günlerde ortalama 8 kg normal günlerde ortalama 6 kg).

Sobanızı mutlaka üstten, odun veya tahta ile tutuşturunuz. Bu, kömürün daha verimli yanmasını sağlar is, koku ve kurum oluşmasını önler.

Ekonomik olsun diye kömürü azar azar yakmayınız. 1 günde yakmak istediğiniz kömürün tamamını bir defada kovaya doldurunuz, ısınma ihtiyacınıza göre uyutarak yakınız. Azar azar yakarsanız kömür sarfiyatınızı artırdığınız gibi daha az ısınırsınız

Umarım yardımcı olmuşumdur...Allah yardımcın olsun:D:D
    7 Kasım 2011
soru sor

soba nasıl yakılır

Alakalı Aramalar:

1. soba nasıl yakılır

,
  2. komur nsl yakikir

,
  3. soba nasıl