Skandar Amin Casper Keynes

İsimli konu WH 'Sanat' kategorisinde, "...Gripin..." üyesi tarafından 14 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Skandar Amin Casper Keynes hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. "...Gripin..."

  "...Gripin..." Yönetici

  Skandar Amin Casper Keynes (d. 5 Eylül 1991), bir İngiliz aktör. Narnia Günlükleri film serisinde canlandırdığı Edmund Pevensie rolüyle ün kazanmıştır.
  Hayatı ve Kariyeri

  Keynes, Londra'da doğdu. Zelfa Cecil Hourani ve yazar Randal Keynes'ın oğlu. Anne tarafından dedisi Lübnan Cecil Fadlo Hourani, geç Tunus Cumhurbaşkanı Habib Burgiba'nın eski bir danışmanı ve aynı zamanda ünlü bir aşçı. Zelfa Cecil Hourani'nin kardeşi Albert Hourani, Orta Doğu'nun önemli bir tarihçisidir.

  Babasının tarafında ise Skandar Keynes, Charles Darwin'in torununun torununun torununun torunu. Kraliçe I. Elizabeth ve Kral I. Edward'ın soyundan geldiği söyleniyor. Keynes, iktisatçı John Maynard Keynes'ın büyük büyük yeğeni ve tarihçi Cambridge profesörü Simon Keynes'ın yeğeni. Onun bir ablası vardır [Soumaya Keynes (d. 1989)], BBC Radio 4 için çeşitli yapımları yer edinmiştir.
  14 Temmuz 2011
  #1
 2. Skandar Amin Casper Keynes Cevapları

soru sor

Skandar Amin Casper Keynes