Size Özel Çikolata

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 18 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır. Size Özel Çikolata hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Çikolatanın cazibesine kapılmayan, sevmeyen yoktur sanırım. Çikolatanın damağımızda bıraktığı o hoş tat ile kesinlikle mutluluk verdiği bir gerçek. Özel günlerimizde, kutlamalarımızda hep sevdiklerimizde paylaştığımız bir tattır.


  [​IMG]  Sevgiliye çikolata her zaman aşkın, sevginin ve mutluluğun simgesi olmuştur. Sizin için çikolatayı özel hale yani logolu çikolata hanine getirerek sevdikleriniz için hoş hediye alternatifleri haline dönüştürdük. İster kurumsal, ister kişiye özel, isterseniz özel günleriniz için farklı alternatifler bulabileceğiniz birçok seçenek mevcut.


  [​IMG]  Kişiye özel ürünlerimiz ile kim zaman bebek çikolatası, sürpriz doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerinizde sevgiliye çikolata, kimi zaman şirket çalışanlarınızın özel günlerini kutlamak veya müşterilerinize göndermek üzere kurumsal logolu çikolata kimi zaman ise bebeğinizin doğumunu veya doğum günü kutlamak amacıyla bebek çikolatası hazırlıyoruz. Size özel anları size özel çikolatalarla taçlandırıyoruz.


  Web Sitemiz: http://www.kisiyeozelcikolata.com/
  18 Ocak 2016
  #1
 2. Size Özel Çikolata Cevapları

soru sor

Size Özel Çikolata