Siz Sınavdan Korkmayın, Sınav Sizden Korksun

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 2 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Siz Sınavdan Korkmayın, Sınav Sizden Korksun hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]  Öğrencilerin sınavlara hazırlanırken yaptıkları hatalar onları oldukça zora sokmaktadır. Ders çalışma tekniklerini yanlış uygulamaları bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Fazla ders çalışmak başarmak için yeterli değildir. Hatta yanlış ders çalışarak kendinizi yormaktasınız. Verim alamadığınız ve yorulduğunuz için motivasyonunuz düşmektedir. Heyecanınız kırılmaktadır. Çok çalışıyorum ama puanım artmıyor gibi şikayetleriniz varsa bu yazı tam size göre.

  Doğru ders çalışma teknikleri ile başarıya ulaşmanız mümkün. Hatta doğru teknikleri uygulayarak kısa sürede puanlarınızı arttırmanız da mümkün. Eğitimciler tarafından hazırlanan bir site de sizlerin sınava hazırlıkta neler yapması gerektiği konusunda tavsiye niteliğinde bilgiler veriyoruz. TEOG sınavına hazırlanırken yapmanız gerekenler neler olduğunu veya YGS sınavına hazırlanırken dikkat etmeniz gereken noktaları yada LYS hazırlık sürecinde sizlere yardımcı olacak bilgileri paylaştığımız sadece sınav üzerine başarı odaklı konulardan bahsediyoruz. Sürekli yeni bilgiler eklendiğini de hatırlatmakta fayda var. Ayrıca merak ettiklerinizi soru-cevap kısmından eğitimcilerimize iletebilirsiniz. Sizleri bu zorlu sınav sürecinde yalnız bırakmadan desteklerimize devam ediyoruz.  Web Sitemiz: SINAVCIK.COM | Siz Sınavdan Korkmayın, Sınav Sizden Korksun
  2 Aralık 2015
  #1
 2. Siz Sınavdan Korkmayın, Sınav Sizden Korksun Cevapları

soru sor

Siz Sınavdan Korkmayın, Sınav Sizden Korksun