Sinop Şubemiz Çalışmalarını Sürdürüyor

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Sinop Şubemiz Çalışmalarını Sürdürüyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Sinop Şubemiz, babadan miras bu sevda diyerek Sinop’ta Hedef 1 Milyon Üye çalışmalarını 2017 yılında da hız kesmeden sürdürüyor.

  Fenerbahçe Spor Kulübü Sinop Şubesi, üyelik kayıtlarına 2017 yılında da hızlı bir şekilde devam ediyor. Şube Başkanı İ. Ertan Gümüş, “Babadan miras bu sevda” diyerek, üyelik çalışmalarına ayrı bir ivme kazandırdıklarını dile getirdi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün verdiği hedefi tutturmak için her üyenin üzerine düşen görevi yaptığını ve ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi kapsamında hedefe tahmin edilenden daha kısa bir sürede ulaşmak için tüm merkez ilçe ve diğer ilçeler başta olmak üzere il dışındaki Sinoplular’ın desteklerini alarak mümkün olan azami çabayı sarf edeceklerini belirten Gümüş, “En büyük hayalimiz tüm Sinopluları ve Fenerbahçelileri, babadan miras bu sevda diyerek bu projeye ortak etmek ve ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi ile beraber Fenerbahçe Evleri kazandırmak” dedi. Babadan miras bu sevda diyerek Sn. Sait Candan, kızı Ezgi Candan’la birlikte Sinop Şubemize giderek üye oldular. Keza diğer bir üye Bekir Eren’de önümüzdeki ay çocuklarını üye yaparak babadan miras bu sevda diyeceklerini belirtti.
  5 Ocak 2017
  #1
 2. Sinop Şubemiz Çalışmalarını Sürdürüyor Cevapları

soru sor

Sinop Şubemiz Çalışmalarını Sürdürüyor