Sinema Akademi İle Geleceğinize Yön Verin

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, Ayie Gül üyesi tarafından 20 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. Sinema Akademi İle Geleceğinize Yön Verin hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sinema Akademi
  Sinema Akademi fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman sinema eğitmenleri, akademisyenler, oyuncular, spikerler, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlar ile birlikte başarılı oyuncular yetiştirmek ve kariyer eğitimleri vermek için kurulmuştur.

  Sinema Kursu Sinema Kursu %100 öğrenme garantisiyle Oyunculuk, Diksiyon, Beden Dili, Spikerlik-Sunuculuk, Yönetmenlik, Yapımcılık, Yaratıcı Drama ve Şan dersleri başta olmak üzere sinemayı oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır.

  [​IMG]


  Sahnelerin Yıldızı Siz Olun! – Oyunculuk Eğitimi
  Amacınız tiyatro, dizi ve sinema sahnelerinde oynamak, oyunculuk mesleğinin bilgi ve becerilerine sahip olmak ise Sinema Akademi oyunculuk kursu kaydınızı hemen yaptırın! İşinin profesyoneli olmak ve sahne stresinizi yenmek için uluslararası standartlarda hazırlanan ders programı içeriğimize göz atın.

  Türkiye’nin en iyi sinema kursları eğitmenlerinden ders alma fırsatı ile profesyonel bir oyuncu olmak, cast ajanslarının üst sırasında yer almak, dizi ve sinema filmlerinin yıldızı olmak, Türkiye’nin en iyi oyuncularından biri haline gelmek artık çok kolay! Kendinize güvenin ve oyunculuk kursları ile çalışmaya hemen başlayın!
  Neler Kazanacaksınız?-Oyunculuk Eğitimleri
  Mesleki yeterlilik kazanacaksınız.
  Mesleki gereklilikleri öğreneceksiniz.
  Film, tiyatro ve dizi sektöründe çalışabileceksiniz.
  Reklamlarda rol alacaksınız.
  Sahne stresinizi yeneceksiniz.
  Doğaçlama yeteneğinizi geliştireceksiniz.
  Rol yapmayı öğreneceksiniz.
  Ünlü bir oyuncu olabileceksiniz.

  [​IMG]

  Kendinizi İfade Etmenin En Kolay Yolu – Diksiyon Eğitimi
  Düzgün ve etkileyici bir Türkçe ile konuşmayı kim istemez! Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes Sinema Akademi diksiyon kursu kapısını çalmalı.

  Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden diksiyon eğitimi alma fırsatı ile profesyonel bir konuşmacı olmak isteyen herkes hayaline kavuşacak. Salonu avcunun içine almak isteyen konuşmacılar, derslerini dinletmek isteyen öğretmenler, kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen satış ve pazarlamacılar için diksiyon kursları en yararlı çözüm olacak!
  Neler Kazanacaksınız?-Diksiyon Kursu
  Doğru ve kurallı konuşacaksınız.
  Kendinizi rahatça ifade edeceksiniz.
  Dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.
  Konuşma bozukluklarınızı gidereceksiniz.
  Topluluk önünde konuşabileceksiniz.
  Kişileri ikna edebileceksiniz.
  Kendinizi dinleteceksiniz.
  Özgüveniniz artacak.
  Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2016
  20 Aralık 2016
  #1
 2. Sinema Akademi İle Geleceğinize Yön Verin Cevapları

soru sor

Sinema Akademi İle Geleceğinize Yön Verin