şimdiki sevgilerimiz

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, migwars üyesi tarafından 23 Ekim 2008 tarihinde yazılmıştır. şimdiki sevgilerimiz hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ne sevdalar ne sevgiler gördüm diye başlar büyüklerimiz ve anlatır hayatını bencilcesine yada kendincesine,aslında yaşanan yok ortada zaten o an ve o zamanda anlayamaz sevginin ne olduğunu taki kayıp gidince ellerinden sevdalar ayaklar mesafeler alınca aralar açılınca ve zaman akıp gidince yüreğinde kalan hatıralar yaşanmış mutlu anlarıdır onun.
  hatırladıkça sevdim sanar ve sevgisini anar umarsızca.Sorsanız bir kere deseniz hani kırmayacağınızı bilseniz sen hiç sevdiğinin bastığı yerlere basmaktan mutluluk duydunmu,sen hiç geceleri onun mümkün olduğunca yanına sokulup sokagında uyudunmu,sen hiç sevdiğin incinmesin diye karaya ak dedinmi ve sen o yaşasın yeterki mutlu olsun diye orda olduğunu bile bile uzaktan onun soluduğu havayı soludun mu diye sorsan bir ker.sana verecek cevabı yoktur belkide ve sana şu öğüdü ekler birde üstüne senin dediğin delilik ve zayıflıktır diyecektir.
  Biz delide olduk divanede onun için etrafında pervanede.kimseye verilecek ne hesabımız var nede bir çekingemiz .Değer verilmiş sevgiler asla zarar vermez ve aslada unutulmaz.
  Şimdi sevgili çok bilmiş büyüklerimiz nasihatlerinizi saklayın kendiniz,ne bu zaman anlar sizleri nede şimdiki sevgileri siz.
  23 Ekim 2008
  #1
 2. şimdiki sevgilerimiz Cevapları

 3. çok iyiydi
  23 Ekim 2008
  #2
 4. güzel teşekkürler
  23 Ekim 2008
  #3
 5. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Te$ekkürLer.
  4 Aralık 2008
  #4
soru sor

şimdiki sevgilerimiz