Sıkı Bir Vücut İçin Doğal Yöntemler

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 12 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. Sıkı Bir Vücut İçin Doğal Yöntemler hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Sıkı Bir Vücut İçin Doğal YöntemlerEğer çok sık bir şekilde kilo alıp veriyorsanız, hareketsiz bir yaşam sürüyorsanız veya daha önce sporla uğraşırken birden sporu bıraktıysanız zamanla vücudunuzda gevşeme ve deformasyon olması kaçınılmazdır. Özellikle karın bölgesi, kalça, kolların ve bacakların iç kısımlarında gevşeklik oluşur. Vücudun gevşemesinde bağ dokunuzun zayıf olması ve yaşınızın ilerlemiş olması da etkenlerdendir.

    Cildi Sıkılaştırmak İçin Vücut YağıBir kasenin içine ikişer çorba kaşığı kayısı yağı, kantaron yağı, çilek yağı, susam yağı, portakal yağı, biberiye yağı, yasemin yağı ve yosun yağı koyup hepsini karıştırın. Bu karışımı vücudunuzu yumuşak bir kese ile keseledikten sonra masaj yaparak yedirin ve yarım saat sonra ılık su ile duş alın. Oldukça etkili ve ideal bir sıkılaştırıcı formüldür. Haftada iki kez uygulayabilirsiniz.
    12 Nisan 2012
    #1
  2. Sıkı Bir Vücut İçin Doğal Yöntemler Cevapları

soru sor

Sıkı Bir Vücut İçin Doğal Yöntemler