Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 10 Mart 2021 tarihinde yazılmıştır. Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven'i hayranlarını şaşkına çevirdi! 27 yaşındaki Gizem Güven aynı annesinin gençliği!
  Sihirli Annem dizisinin sevilen çocuk oyuncularından Gizem Güven geçtiğimiz Eylül ayında futbolcu Caner Turp ile evlenmişti. Şimdilerde 27 yaşında olan Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven'i Instagram'da 1 milyona yakın kişi takip ediyor. Sihirli Annem dizisiyle ünlenen Gizem Güven uzun süredir ekranlardan uzak olsa da sosyal medyada oldukça aktif. Paylaşımlarıyla dikkat çeken Gizem Güven son olarak annesi ile boy gösterdi. Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven'in annesi ile benzerliği dikkatlerden kaçmazken güzel oyuncunun sosyal medya hesabından daha önceden paylaştığı annesinin gençlik hallerini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Gizem Güven'in annesinin gençlik fotoğraflarına "Gizem'in aynısı", "Adeta yeniden doğmuş gibi" yorumları yapıldı...
  Sihirli Annem dizisinin sevilen çocuk oyuncularından Gizem Güven geçtiğimiz Eylül ayında futbolcu Caner Turp ile evlenmişti. Şimdilerde 27 yaşında olan Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven'i Instagram'da 1 milyona yakın kişi takip ediyor.

  [​IMG]
  Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven'in annesini görenler "Adeta yeniden doğmuş gibi" demeden edemedi... Gizem Güven aynı annesinin gençliği!
  Sihirli Annem dizisiyle ünlenen Gizem Güven uzun süredir ekranlardan uzak olsa da sosyal medyada oldukça aktif.

  [​IMG]
  10 Mart 2021
  #1
 2. Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven Cevapları

soru sor

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven