sevipte sevilmeyenlere

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, Kyren üyesi tarafından 18 Temmuz 2007 tarihinde yazılmıştır. sevipte sevilmeyenlere hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ne seni unutabiliyorum , ne senden kalanları. Başımın içinde bir kanser tümörü gibi büyüyor büyüyorsun. Seni unutamamanın verdiği acılara dayanamıyorum artık. Unutamamanın bu kadar kahredici , çıldırtıcı olduğunu bilmezdim. Her yerde , her zaman benimle birliktesin , işin kötüsü her şey seni hatırlatıyor. Kalabalıkta gelişigüzel söylenmiş bir söz bile yetiyor seni düşünmeme. Yalnızlığımda ise sesin kulaklarımda çınlıyor , avuçlarının serinliğini hissediyorum alnımda. Yaşanmış zamanlar bir film şeridi gibi geçiyor hafızamdan. Anılarımızı en küçük noktasına kadar birer birer hatırlıyorum. İşte o zaman; bu seni unutamayan başı , duvarlara vura vura parçalamak geliyor içimden.

  Renklerin , kokuların ,seslerin ve ışığın bile seni hatırlattığı bir dünyada yaşamak , harikulade bir şey olurdu belki… Ama sen de unutmasaydın. Beni unutmadığını , sevdiğini bilsem her şeye katlanırdım. Unutamamanın biriktirdiği o dayanılmaz acılar , unutulmamanın vereceği eşsiz mutluluğun içinde erir , kaybolurdu.

  Sevmek bir bakıma unutamamaya mahkûm olmaktır. Sevilmemişsek; bir de unutulmaya mahkûm oluşumuz var en hazini. İnsan , unutabildiği kadar güçlüyse; unutamadığı ölçüde yıkık ve ezik kalıyor.

  Beni sev demeyeceğim , ama onu da sevmemeliydin. İkimiz de olduğun yerden çok uzağız. Güzelliğinin , büyüklüğünün yanında biz neyiz ki? Unutulmak; ikimizi de aynı kadehlerden tattıracağın bir içki olmalıydı. O içkinin sefil sarhoşluğu içinde seni düşünmeli , hep seni özlemeliydik. Unutamamak , sarhoşluğumuzu kamçılayan bir kırbaç olmalıydı. Gitgide işleyen , büyüyen bir yara olmalıydı tenimizde. Unuttuğunu her ikimiz de bilmeli , fakat seni hiç unutmamalıydık. Oysa , şimdi unutulan da benim , unutamayan da…

  Ancak , bir kurşun atımı uzaktasın benden , biliyorum ve ciğerlerime saplanmış bir kurşun gibisin hâlâ. Seni çıkarıp atmak da elimde değil , sana gelmek de… Gelebilsem ne değişecek ki? Beni hatırlayacak mıydın? Hatırlasan da sevinecek miydin gelişimden? Gözlerinin içi gülecek miydi? Hiç konuşmadan “ben de seni özledim” diyebilecek miydi ellerin? Hayır , değil mi? Öyleyse hiç gelmeyeceğim sana. Böylesi daha iyi.

  Gün oluyor; seni unutabilmek için bu şehirden çok uzaklara gitmek istiyorum. Sokaklar , evler , caddeler , vitrinler seni hatırlatmasın diye.

  Gün oluyor; anlıyorum senden ve bu şehirden kaçmanın faydasızlığını… Çünkü; biliyorum nereye gitsem benimle geleceksin , ya da gittiğim her yerde senden bir şey olacak.

  Sen unuttun fakat unutulmadın. Bense unutulduğumu biliyor , fakat unutamıyorum. İnan , unutabildiğim gün seni yeniden ve daha çok sevmeye başlayacağım.

  önemli not:ALINTIDIR!!!!!
  18 Temmuz 2007
  #1
 2. sevipte sevilmeyenlere Cevapları

 3. çok güseldi :(:(
  18 Temmuz 2007
  #2
 4. banaaaaaa:(
  18 Temmuz 2007
  #3
 5. ne sevgiymiş ya!allah herkese böyle sevgi versin diyecem ama acaba ayrılınca mı bukadar kuvvetleniyor diye düşünmüyorda değilim yani!
  18 Temmuz 2007
  #4
 6. sizlerde sagolun
  19 Temmuz 2007
  #5
 7. Sağol paylaşımın için dstm güzel olmuş
  19 Temmuz 2007
  #6
 8. saolun ya teşşekurler
  29 Mayıs 2013
  #7
soru sor

sevipte sevilmeyenlere

Alakalı Aramalar:

 1. sevipte sevilmeyenler için

  ,
 2. sevipte sevilmeyenler sözleri

  ,
 3. sevipte sevilmeyenler icin sozler

  ,
 4. 2007 yilinda sevipde kavusamayanlar,
 5. sevipte sevilmeyenler icin anlamli sozler