Sevilen Flash Oyun Sitesi Dede Oyun ile En Yeni Oyunlar

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, Laplace1 üyesi tarafından 11 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Sevilen Flash Oyun Sitesi Dede Oyun ile En Yeni Oyunlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Bilim kurgu filmleri film kategorileri arasında en pahalıya çekilebilecek film türüdür ve eğer önem verilirse film yapımcısından ışık yönetmenine kadar zengin edebilecek bir film türüdür. Örnek olarak en iyi bilim kurgu filmi '' Avatar '' filmidir ki bu film ile zengin olmakla beraber ikinci filmi için de hazırlıklara başlandı . Bu durum bilim kurgu filmlerin kalitesinde bir artış yaşanmasına neden oluyor . Yani bilim kurgu yapımcıları aslında iyi bir film oluşturmak için nasıl yapılması gerektiğini daha iyi kavrıyor .
  Kullanılan Efektler Oldukça Pahalı
  Öncelikle bir bilim kurgu filmi için kesinlikle profesyonel bir ekibe ihtiyaç var ki '' Dev Anakonda '' gibi efekt bakımından zayıf olan filmleri izleyecek olan kitle oldukça az olacaktır . Yani asıl önemli olan bilim kurgu içerisinde yaratılan hayal dünyasının gerçekçi olması hatta '' Avatar'' filminde gördüğümüz gibi gerçekten daha gerçek hale getirilmiş olması gerekiyor . Çekilmiş olan bilim kurgu filmleri analizlerinde sadece efekt yeterli olmadığını bu oyuncuların olmayan bir dünyada yaşıyor gibi rollerini yapmaları örneğin bir ejderhanın uçuşunu izleyen bir oyuncu bu izlenimindeki hayranlığı seyirciye aktaramıyorsa ejderhanın ne kadar gerçekçi olduğunun bir önemi olmuyor bu nedenle her açıdan bakmak gerektiği analizler sonucunda belirlendi . Baglanfilmiizle.net

  Her film için efekt olması önemli değil . Seyircilerin yorumları incelendiğinde aslında önemsedikleri karakterlerin o hayal dünyasında yaşayıp yaşamadıkları oluyor . Yani bir oyuncu için hayal dünyası oluşturulabilir ancak bu oyuncu bu hayal dünyası içerisinde gerçeği yansıtmazsa bu durum seyircilerin hoşuna gitmiyor ki bu tür oyunculuklar büyük oranda kaliteli bir oyuncu ister . Bu tür oyuncuların fiyatları da hiç ucuz olmadığı gibi yüksek olmasından dolayı bilim kurgu denildiği zaman büyük bir proje canlanması gerekiyor ki bu durumda canlanan projeler de ayrı bir ücret oluşturuyor . Baştan aşağı büyük bir düzenli çalışma gerektiren bilim kurgu filmleri son zamanlarda izleyicilerin çok tercih ettiği bir bölüm haline geldi . Bu durum her bilim kurgu için geçerli olmasa da çoğu için geçerli .
  11 Mayıs 2017
  #1
 2. Sevilen Flash Oyun Sitesi Dede Oyun ile En Yeni Oyunlar Cevapları

soru sor

Sevilen Flash Oyun Sitesi Dede Oyun ile En Yeni Oyunlar