Sevgiliyi Kendine Bağlama Yöntemleri

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 8 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Sevgiliyi Kendine Bağlama Yöntemleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Çok zorlu,çamurlu,acılarla dolu bir süreçtir.Burnundan kıl aldırmayan, kendinin güzel oldugunu bildigi için ekstra havalarda gezinen, bir iki güzel şey için 85,600 kere takla atmanızı keyif içinde izleyen sevdicegin bu vicdansız davranışını izlerken:
  "Görüceksin sen sıra bana da gelecek len" bakışının atıldıgı zamanlardır.


  Kız milletinin bu süre boyunca köpegi olduğunuzdan bir süre döverim böyle aşkın ızdırabını modunda gezmeniz normaldir, fazla sinirlenmeyiniz.Güzel günler göreceğiz ey üyeler motorları maviliklere sürecegiz naifliginde takılmaya devam edin.


  Artık sevgili sizin vazgeçilmeziniz degil siz onun vazgecilmezi olmaya başlayacaksınız.Peki bu nasıl olacak?


  1-Aramalar günde 1'e indirilecek.ilerleyen günlerde 2 günde 1 e kadar düşecek.


  2-İltifatlar kesinlikle azaltılacak.


  3-Eskisi gibi çicek,hediye kesinlikle alınmayacak.


  4-En önemli maddeye geldik.Bu madde de tırsmaya başlayan zalim sevdiceğin kilit sorularına verilecek hınzır cevaplara geldik.


  Beni kıskanıyor musun?


  Cevap: Yoo niye kıskanayım, ben sana güveniyorum


  Beni seviyor musun?


  Cevap: Tabi Tabi..(Kesinlikle seni seviyorum gibi bir karşılık vermeyin,gelir döverim)


  Dışarı çıkalım mı?


  Cevap: Canım istemiyor evde takılıcam.


  Delirme moduna büyük ihtimalle girmiştir sevgili.Sonra hafiften vermeyip gösterme moduna gireceksiniz.Yani öküzler gibi kızı/erkeği hemen terslemeyin delinin birine denk gelirsiniz zittir lan diyebilir.Yani yine sevgi gösterin ama bunda gözle görülür bir düşüş yaşansın.


  Dikkat: Aramalarına çağrılarına 2.den sonra cevap verin.kesinlikle ilk aramayı cevaplamayın.sms gibi gavur icadı seyler yollarsa kesinlikle tilt edecek sürede yazın, hem de sorusunu tam olarak cevaplamayın.ona da başka soru imkanı vermeyecek cevaplar atın.Çıldırsın.


  Artık kıvama gelmeye başlayan sevgiliye bir göster bir gösterme şeklinde bir süre daha devam edin.Artık bir süre sonra sizden vazgeçemeyecektir.
  Arada dozajı aşmamak kaydıyla aşağılayın,dozaji dedim(öküzlük forever degil )
  Bir süre sonra artık o aşağılamalarınız sevgili tarafindan iltifat seviyesine gelecektir.


  48 bin kız üzerinde denenen ve başariya ulaşan bu teoriyi evde,yan komşunun kızı üzerinde felan denemeyiniz arkanızdan dom dom kurşunu ile vurulur iseniz sakın ha paramızı iade edin diye kapıma gelmeyiniz.
  ......

  alıntı
  8 Şubat 2012
  #1
 2. Sevgiliyi Kendine Bağlama Yöntemleri Cevapları

soru sor

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yöntemleri