Sevgililer Günü Katliamı Oyuncuları Sevgililer Günü Katliamındaki Oyuncuların İsimleri

İsimli konu WH 'Kültür ve Sanat' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 29 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Sevgililer Günü Katliamı Oyuncuları Sevgililer Günü Katliamındaki Oyuncuların İsimleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar Sevgililer Günü Katliamı Oyuncuları Sevgililer Günü Katliamındaki Oyuncuların İsimleri ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Sinema kategorisinde, sevgililer günü katliamı oyuncuları ve sevgililer günü katliamındaki oyuncuların isimleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu konu umarım işinize yarar.

  blu-ray 3d sevgililer günü katliamı izle 14 şubat sevgililer günü katliamı izle*türkçe sevgililer günü katliamı izle oyuncuları sevgililer günü katliamı katili kim sevgililer günü katliamı oyuncular

  [​IMG]

  Sevgililer Günü Katliamı - My Bloody Valentine  Sevgililer Günü Katliamı 3D - My Bloody Valentine 3D


  "Sevgililer Günü Katliamı 3D" (Özgün adı: My Bloody Valentine 3D), 2009 yılı Amerikan-Kanada yapımı bir korku filmidir. Film, aslen 1981 yılında Kanada'da çekilen aynı addaki filmin üç boyutlu sürümüdür. Yönetmenliğini Patrick Lussier'ın üstlendiği filmin oyuncuları arasında Jensen Ackles[3] ve Jaime King yer almaktadır. Gösterimi Lionsgate tarafından 16 Ocak 2009 tarihinde yapılan film, genel olarak olumlu eleştiriler topladı. Film, daha sonraları Blu-ray/DVD formatında 19 Mayıs 2009 tarihinde satışa çıktı.

  Sevgililer Günü Katliamı Konusu


  İlk kısım

  Olaylardan on bir yıl önce, kasabadaki mağaranın kuzey tarafı çöker ve altı madenciyi tutsak bırakır. Bu göçük olayından altı hafta sonra kurtarma ekibi varır ve beş cesede ve Harry Warden (Richard John Walters) adlı ana karaktere rastlar. Harry Warden, göçükte daha fazla havaya erişebilmek için bu beş madenciyi öldürüp komaya girerek hayatta kalmayı başarmıştır. Olaylardan Tom Hanniger (Jensen Ackles) sorumlu tutulur. En sonunda da metan gazını açık unutarak bu faciaya neden olduğu belirtilir.

  Bir sonraki sene yaşanan Sevgililer Günü'nde Warden komadan çıkar ve hastanede katliam çıkarır. O sıralarda madenin çöken bölümünde kasaba gençleri parti vermektedir. Bu gençler arasında Axel (Kerr Smith), onun kız arkadaşı Irene (Betsy Rue), Tom Hanniger ve onun kız arkadaşı Sarah (Jaime King) yer almaktadır. Sarah, yalnız başına mağaraya girer ve Axel ile Irene'ı ararken yolunu kaybeder. Bir süre sonra bir başka gençle karşılaşır, fakat aniden bu gencin arkasından sokulan bir sopa gözünden çıkar. Genç yere düştüğünde arkasında Harry Warden ile karşılaşılır. Sarah kaçmaya başlar ve arkadaşlarının yanına sığınır. Harry Warden, bu sırada bir kızın ağzına küreği yatay olarak saplayarak ağzından aşağısını koparır. Daha sonra Tom'u gören Axel ona yönelir. Diğerleri arabaya koşarak Tom'u geride bırakarak mağaradan kaçarlar. Axel tam Tom'u öldürecekken, şerif ve bir başka arkadaşı onu vurur. Axel ise madenlere doğru kaçar.

  İkinci kısım

  On yıl sonra Tom'un maden sahibi olan babası ölür ve madeni Tom'a bırakır. Tom da babasının cenazesinden bir süre sonra kasabaya geri döner ve madeni satmak istediğini söyler. Axel da şerif olmuş ve Sarah ile evlenmiştir. Ancak Axel, karısının marketinde ona yardımcı olan Megan ile Sarah'yı aldatmaktadır. Öyle ki Megan bir süre sonra Axel'dan hamile olduğunu söyler. Bu esnada Tom'un kaldığı otelde on yıl önce de mağara da yer alan Irene çırılçıplak bir şekilde öldürülür. Yine o gece beraber olduğu bir tır sürücüsü ve otelin sahibi kadın da katledilir. Tom da hemen sonra, madene giderek orayı satmak istemediğini, kararını değiştirdiğini belirtmek üzere madene gider. Harry Warden olduğu düşünülen bir saldırgan belirir ve konuştuğu madenciyi kazma saplayarak öldürür. Tom'u da kafese kapatarak kilidi yamultur. Diğer madenciler geldiğinde Warden kaçar. Bu nedenle herkes Tom'dan kuşkulanır. Şerif Axel da babasına on yıl önce öldürdüğü Warden'a ne olduğunu sonrar. Babası, onu öldürdüklerini ve cesedini de gömdüklerini söyler. Hep beraber mezara giden grup, ormandaki bu mezarın açıldığını ve cesedin orada olmadığını farkeder.

  Bir süre sonra maden menajeri ve Megan öldürülür. Megan ile beraber olan Sarah bir şekilde kurtulmayı başarır. Bir süre sonra Tom, eski sevgilisi olan Sarah'yı arabayla alarak gezintiye çıkarır. Daha sonra kocası Axel'ı katil olmakla suçlar. Axel bir süre sonra, arabadayken Sarah'yı arayarak o arabadan çıkmasını söyler. Tom inmesine izin vermeyince Sarah, direksiyonu kırarak kaza aracın kaza yapmasını sağlar. Araçtan inerek kaçan Sarah, madene gider ve burada Axel ve Tom ile karşılaşır. İkisine de güvenemeyen Sarah, elindeki silahı her ikisine de sırayla doğrultur. Ancak daha sonra Tom'un hile yaparak her ikisini de aldattığını fark edilir. Bu esnada, sahnelerin hızlıca geçtiği bir kısa video belirir ve Tom'un katil olduğu ortaya çıkar. Sarah derhal yandaki metan tankına ateş ederek patlamaya neden olur. Hemen ardından küçük bir çöküntü meydana gelir. Sarah ve Axel, Tom'un öldüğünü düşünerek dışarı çıkarlar ve bir kurtarma ekibi tarafından kurtarılırlar. Ancak Tom, kurtarma ekibinin üniformasıyla beraber dışarı çıkar ve maskesini çıkararak ortadan uzaklaşır.

  Sevgililer Günü Katliamı Yapım


  Film, uygun film çekim vergileri nedeniyle Pennsylvania eyaletinin güneybatısında çekildi. Çekimler 11 Mayıs 2008 tarihinde Armstrong County'de başladı; Kittanning, Ford City polis merkezi ve Logansport adlı madenin dışında devam etti. Kittanning kasabası ise, filmdeki kurgusal mekanın ana caddesi olarak kullanıldı. Yapım sırasında Pittsburgh'daki Tour-Ed Madeni'nde on üç gün geçirildi. Yine Tarentum kentinin yerleşmeleri ve günümüzde müze olarak kullanılan eski bir maden çekimler sırasında mekan olarak kullanıldı. Bunların yanında Oakmont'taki bir ev, Pittsburgh metropolünün dışındaki bir varoş mahallesi de kullanıldı.

  Sevgililer Günü Katliamı* Oyuncuları


  * Jensen Ackles - Tom Hanniger
  * Jaime King - Sarah Palmer
  * Kerr Smith - Axel Palmer
  * Edi Gathegi - Deputy Martin
  * Tom Atkins - Burke
  * Megan Boone - Megan
  * Betsy Rue - Irene Sparco
  * Kevin Tighe - Ben Foley
  * Marc Macaulay - Riggs
  * Richard John Walters - Harry Warden
  29 Temmuz 2013
  #1
 2. Sevgililer Günü Katliamı Oyuncuları Sevgililer Günü Katliamındaki Oyuncuların İsimleri Cevapları

soru sor

Sevgililer Günü Katliamı Oyuncuları Sevgililer Günü Katliamındaki Oyuncuların İsimleri