Sevgililer Günü Katliamı Konusu Katliam Konusu

İsimli konu WH 'Kültür ve Sanat' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 4 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Sevgililer Günü Katliamı Konusu Katliam Konusu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu paylaşımımda sevgililer günü katliamı konusu ve katliam konusu hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Sinema paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Sevgililer Günü Katliamı Konusu Katliam Konusu ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  sevgililer günü katliamı nedir sevgililer günü katliyamı konusu sevgililer günü katliamının konusu sevgililer günü katliamında suçlu kimdi sevgililer günü katliamı tam konusu

  Sevgililer Günü Katliamı Konusu  Sevgililer Günü Katliamı Nedir?


  İlk kısım

  Olaylardan on bir yıl önce, kasabadaki mağaranın kuzey tarafı çöker ve altı madenciyi tutsak bırakır. Bu göçük olayından altı hafta sonra kurtarma ekibi varır ve beş cesede ve Harry Warden (Richard John Walters) adlı ana karaktere rastlar. Harry Warden, göçükte daha fazla havaya erişebilmek için bu beş madenciyi öldürüp komaya girerek hayatta kalmayı başarmıştır. Olaylardan Tom Hanniger (Jensen Ackles) sorumlu tutulur. En sonunda da metan gazını açık unutarak bu faciaya neden olduğu belirtilir.

  Bir sonraki sene yaşanan Sevgililer Günü'nde Warden komadan çıkar ve hastanede katliam çıkarır. O sıralarda madenin çöken bölümünde kasaba gençleri parti vermektedir. Bu gençler arasında Axel (Kerr Smith), onun kız arkadaşı Irene (Betsy Rue), Tom Hanniger ve onun kız arkadaşı Sarah (Jaime King) yer almaktadır. Sarah, yalnız başına mağaraya girer ve Axel ile Irene'ı ararken yolunu kaybeder. Bir süre sonra bir başka gençle karşılaşır, fakat aniden bu gencin arkasından sokulan bir sopa gözünden çıkar. Genç yere düştüğünde arkasında Harry Warden ile karşılaşılır. Sarah kaçmaya başlar ve arkadaşlarının yanına sığınır. Harry Warden, bu sırada bir kızın ağzına küreği yatay olarak saplayarak ağzından aşağısını koparır. Daha sonra Tom'u gören Axel ona yönelir. Diğerleri arabaya koşarak Tom'u geride bırakarak mağaradan kaçarlar. Axel tam Tom'u öldürecekken, şerif ve bir başka arkadaşı onu vurur. Axel ise madenlere doğru kaçar.

  İkinci kısım

  On yıl sonra Tom'un maden sahibi olan babası ölür ve madeni Tom'a bırakır. Tom da babasının cenazesinden bir süre sonra kasabaya geri döner ve madeni satmak istediğini söyler. Axel da şerif olmuş ve Sarah ile evlenmiştir. Ancak Axel, karısının marketinde ona yardımcı olan Megan ile Sarah'yı aldatmaktadır. Öyle ki Megan bir süre sonra Axel'dan hamile olduğunu söyler. Bu esnada Tom'un kaldığı otelde on yıl önce de mağara da yer alan Irene çırılçıplak bir şekilde öldürülür. Yine o gece beraber olduğu bir tır sürücüsü ve otelin sahibi kadın da katledilir. Tom da hemen sonra, madene giderek orayı satmak istemediğini, kararını değiştirdiğini belirtmek üzere madene gider. Harry Warden olduğu düşünülen bir saldırgan belirir ve konuştuğu madenciyi kazma saplayarak öldürür. Tom'u da kafese kapatarak kilidi yamultur. Diğer madenciler geldiğinde Warden kaçar. Bu nedenle herkes Tom'dan kuşkulanır. Şerif Axel da babasına on yıl önce öldürdüğü Warden'a ne olduğunu sonrar. Babası, onu öldürdüklerini ve cesedini de gömdüklerini söyler. Hep beraber mezara giden grup, ormandaki bu mezarın açıldığını ve cesedin orada olmadığını farkeder.

  Bir süre sonra maden menajeri ve Megan öldürülür. Megan ile beraber olan Sarah bir şekilde kurtulmayı başarır. Bir süre sonra Tom, eski sevgilisi olan Sarah'yı arabayla alarak gezintiye çıkarır. Daha sonra kocası Axel'ı katil olmakla suçlar. Axel bir süre sonra, arabadayken Sarah'yı arayarak o arabadan çıkmasını söyler. Tom inmesine izin vermeyince Sarah, direksiyonu kırarak kaza aracın kaza yapmasını sağlar. Araçtan inerek kaçan Sarah, madene gider ve burada Axel ve Tom ile karşılaşır. İkisine de güvenemeyen Sarah, elindeki silahı her ikisine de sırayla doğrultur. Ancak daha sonra Tom'un hile yaparak her ikisini de aldattığını fark edilir. Bu esnada, sahnelerin hızlıca geçtiği bir kısa video belirir ve Tom'un katil olduğu ortaya çıkar. Sarah derhal yandaki metan tankına ateş ederek patlamaya neden olur. Hemen ardından küçük bir çöküntü meydana gelir. Sarah ve Axel, Tom'un öldüğünü düşünerek dışarı çıkarlar ve bir kurtarma ekibi tarafından kurtarılırlar. Ancak Tom, kurtarma ekibinin üniformasıyla beraber dışarı çıkar ve maskesini çıkararak ortadan uzaklaşır.
  4 Temmuz 2013
  #1
 2. Sevgililer Günü Katliamı Konusu Katliam Konusu Cevapları

soru sor

Sevgililer Günü Katliamı Konusu Katliam Konusu