Sevgililer günü hikayesi ''Mutluluk çanı''

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 16 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. Sevgililer günü hikayesi ''Mutluluk çanı'' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziki

  ziki Yönetici

  '' Mutluluk çanı' nın '' bir tek aşk' ın ve sevgililerin özel günü olan, '' 14 Şubat sevgililer günü' nde '' çaldığını biliyor muydunuz?

  Birbirlerini gerçekten yürekten seven ve bütün sevgililerin gerçek mutluluğu için çalan '' Mutluluk çanı '' hikayesini yazacağım şimdi sizlere..

  Son yüz yıla damgasını vuran bir aşk filmi dediğimizde ilk aklımıza gelenlerden bir tanesi mutlaka '' Aşk Hikayesi '' olacaktır eminim..

  Başrollerini Ali McGrew ve Ryan O'Neal'in paylaştığı '' Aşk Hikayesi '' filminde, unutulmaz bir cümle geçer ; '' Aşk, hiç bir zaman pişmanlık duymamaktır.''

  Yaşadığımızı sandığımız aşklarımıza şöyle bir baktığımızda mutlaka kalp kırıklıklarına da rastlarız.. Bunlar, yapmış olduğumuz yanlış seçimler kararlar pişmanlıklar neticesinde yaşamış olduğumuz izlerdir..

  Hangimizin aşk hayatında inişler, çıkışlar, dargınlıklar, kırgınlıklar ve hatta istemediğimiz halde ayrılıklar olmadı ki?

  İşte! '' Gerçek Sevgi '' bunların hepsini aşmış ve başarmış sevgidir..

  Hele ki iki kişinin yaşadığı bu kırgınlıklarda mutlaka haklı olan bir taraf vardır.. Ama çokça sı da '' gururumuz '' bunu itiraf etmemizi engeller.. İstediğimiz halde özür dilememize izin vermez..

  İşte '' Mutluluk çanı '' bizlerin böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımız da yani sevgilimizle istemeden ters düştüğümüzde iletişime geçmemizi sağlamak için düşünülmüş..

  Sevgililerden hatalı olan taraf, '' 14 Şubat sevgililer günü'nde'' bu çanı çalarak, kendisinin söyleyip dillendiremediği mesajını sevgilisine iletmesi içinmiş.

  '' Mutluluk çanı '' çaldığında şu anlama geliyormuş..

  '' Sevgilim, aşkım, beni affet; Evet, ben hatalıyım. Ne yazık ki bunu sana ifade etmeyi kendime ve kör olası gururuma yediremedim.. Bak işte; şimdi bizim için çalıyorum bu çanı..

  Ve diyorum ki ; Hatalıyım sevgilim affet. Seni seviyorum..

  Çanımın sesini duy ve ne olur cevap ver....? ''

  Sevmeyi bilen sevgililere diyorum ki bu yazım sizin mutluluk çanınız olsun.. Siz seven kalpler ulaştırabildiğiniz kadar ulaştırın ki bütün seven gönüllere mutluluk postasından armağan olsun..

  Seven kalpler! Bu son satırlarımı iyi okuyunuz lütfen..

  '' Yaşamak sevmekle birleştiği vakit AŞK doğar ‘’

  Hiç unutmayınız!

  '' 14 Şubat sevgililer günü'' Mutluluk getirsin hepinize..

  Zaman mı? '' 14 Şubat 2007 sevgililer günü'' zamanı. Artık mutluluk zamanı..

  ( Heeeyyy bana bak hele, hikayeyi dinledik tamam da bu çanlar bizim için ne zaman çalacak adamım ? )

  '' Sevgili melekler yüreğinizden öpsün.''

  Sabiha Rana
  16 Ocak 2010
  #1
 2. Sevgililer günü hikayesi ''Mutluluk çanı'' Cevapları

soru sor

Sevgililer günü hikayesi ''Mutluluk çanı''