Sevgi kazanmak için Ya vedud c.c ve “Rum süresi ayeti kerim”

İsimli konu WH 'Dualar' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 8 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Sevgi kazanmak için Ya vedud c.c ve “Rum süresi ayeti kerim” hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Sevdiğiniz kişinin sevgisini kazanmak ve aranızdaki sevgi bağını güçlendirmek için.

  Rabbimizin sevgi veren ismi şerifi olan “Yâ vedud ” Esma-i şerif ile birlikte rum süresi 21 nci ayeti kerim okunmaya devam edilirse inşallah güçlü bir sevgi oluşur.

  Kendiniz için helal olan kimseler iin niyet ederek her gün 20 defa ” ya Vedud c.c” ardından ayeti kerimi okuyabilirsiniz.Ayeti kerim istenildiği kadar 7-11-21-41 defa okunabilir.

  وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُم مِّنْ أَنفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُم مَّوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ

  “Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeten, inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn(yetefekkerûne).”

  Meali: Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de O’nun (varlığının ve kudretinin) delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.
  8 Ocak 2017
  #1
 2. Sevgi kazanmak için Ya vedud c.c ve “Rum süresi ayeti kerim” Cevapları

soru sor

Sevgi kazanmak için Ya vedud c.c ve “Rum süresi ayeti kerim”