Serdar Taşçı Löw'ün listesinde

İsimli konu WH 'Spor' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 29 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. Serdar Taşçı Löw'ün listesinde hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Berliner Kurier gazetesi, Almanya Birinci Ligi takımlarından VfB Stuttgart'ın Türk kökenli oyuncusu Serdar Taşçı'yı, Alman Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonası kadrosuna alınma şansı bulunanlar arasında gösterdi.
  Haberde, Almanya Mili Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw'ün Avrupa Şampiyonası için 16 Mayıs'ta 23 kişilik kadroyu belirlemesi gerektiğini, bunu yapmadan önce kendisine bir liste hazırladıkları belirtildi.
  Bu listedeki oyuncuların Avrupa Kupası'nı Almanya'ya getirebilecekleri ve Löw'ün bu listeyi dikkate alması istenilen haberde, Jens Lehmann, Philipp Lahm, Torsten Frings, Bernd Schneider, Michael Ballack, Mario Gomez, Miroslav Klose ve Kevin Kuranyi gibi toplam 17 futbolcunun sakatlanmamaları durumunda Avrupa Şampiyonası biletlerini aldığı, Robet Enke, Roberto Hilbert, Stefan Kiessling gibi toplam 6 oyuncunun ise şu an kadroda bulunduğu, ancak milli takım ile Avrupa Şampiyonası'na gideceklerinin garanti olmadığı ifade edildi.
  Gazete, şu an kadroda bulunmayan, ancak Avrupa Şampiyonası kadrosuna alınma şansları bulunanlar arasında Türk kökenli Serdar'ın yanı sıra Serdar'ın takım arkadaşı Sami Khedira ve İngiltre Ligi'nde oynayan Robert Huth'u da aday gösterdi.
  Hertha Berlin'den Spartak Moskova takımına transfer olan bir diğer Türk kökenli futbolcu Malik Fathi ile Mike Hanke, David Odonkor gibi bazı oyuncular ise şansı bulunmayan futbolcular arasında yer aldı.
  29 Mart 2008
  #1
 2. Serdar Taşçı Löw'ün listesinde Cevapları

soru sor

Serdar Taşçı Löw'ün listesinde