Sennheiser PC 155 Kulaklık

İsimli konu WH 'Donanım Bileşenleri' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 5 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Sennheiser PC 155 Kulaklık hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sennheiser PC 155  [​IMG]


  Sennheiser’ın adından fazla bahsetmeye gerek yok; çünkü firma gerçekten de dünyanın en iyi kulaklık üreticilerinden birisi. PC’de kullanılmak üzere tasarlanan PC 155, 3,5 mm jack’lar yardımı ile ses kartına bağlanabildiği gibi aynı zamanda bağlantı için USB desteği de kullanılabiliyor. Bu sayede eğer ses kartına çevresel ses sisteminiz bağlıysa hiçbir kablo sökme zahmetine katlanmadan kulaklığınızı bilgisayarınıza bağlayabilir ve sesli sohbet yapabilirsiniz. Üstelik kulaklığı USB üzerinden kullanacaksanız bilgisayarınızın bir ses kartına sahip olmasına bile gerek yok.
  Sennheiser PC 155’in kablosu 3 metre uzunluğunda ve oldukça ince. Bu da bilgisayarınızdan oyun oynarken veya herhangi bir görüşme yaparken size dilediğinizce hareket etme şansı sağlıyor. Uzun kullanımlarda dahi kulağı rahatsız etmeyen kulaklık daha konuşma esnasında sesin karşı tarafa daha net iletilmesi için gürültü engelleme özelliğini de desteklemekte. Biraz fiyatı pahalı ama kesinlikle bu lükse değer.
  5 Temmuz 2010
  #1
 2. Sennheiser PC 155 Kulaklık Cevapları

soru sor

Sennheiser PC 155 Kulaklık