Sedanın Bez Bebeği

İsimli konu WH 'Hikayeler' kategorisinde, "..melekmi cadımı.." üyesi tarafından 7 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Sedanın Bez Bebeği hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Sedanın Bez Bebeği
    Çcuk Masalları - Çocuk Hikayeleri

Seda Nın Bir Tane Bez Bebeği Varmış Bu Bez Bebek Bir Gün Kaybolmuş Seda Bu Duruma Çok Üzülmüş Ve Ağlamaya Başlamış

Ve Annesi Dayanayıp Tamam Kızım Demiş Yarın Söz Alırım Demiş Ve Seda Hayır Ben Bugün İstiyorum Diye Ağlamaya Başlamış Sedanın Annesi Hayır Kızım Bugün Musait Değilim Dedi Daha Yemek Yapmadım. Dedi .Seda Odasına Gidip Ağlamaya Başladı. Ve Annesi Daha Yemek Yapmamıştı Acele Acele Yemek Yapmıştı Ve O Arada Babası Zili Çaldı Ve Sedanın Annesi Kapıyı Açtı. Babası Ve Annesi İle Sofraya Oturdular , Seda Nın Babası Seda Nerede Diye Sordu? Annesi Bez Bebeği Kayboldu Ben De Dayanamayıp Yarın Söz Alırız Dedim. Daha Sonra Ben Bugün Musait Degilim Dedim , Odasına Çıkıp Ağlamaya Başladı Seda Nın Babası Sedaya Seslenerek Seda Üstünü Giyin Aşağı Gel Dedi Sana Yeni Bez Bebek Alacağız Dedi Seda Bu Duruma Çok Sevindi Ve Üstünü Giyinip Aşağı İndi. Annesi Üstünü Giyinip Evden Çıktılar . Dışarıda Yemek Yediler Daha Sonra Seda Nın Bez Bebeğine Baktılar Ve Bütün Mağazaları Gezdiler Sonunda Seda Nın Bez Bebeğinin Aynısnı Buldular Sonunda Bez Bebeği Alıp Eve Gittiler Seda O Gün Akşam Annesine Yaptıklarından Dolayı Çok Üzülmüş,Yaptıkları İçin Annesinden Özür Dileyerek Ona Sarılıp Öperek İyi Geceler Deyip Odasına Çıktı. Daha Sonra Yattılar, Onlar Ermiş Muradına Biz Çıkalım Kerevetine Siz Sakın Olaki Ailenizi Bu Durumlarda Üzmeyin
    7 Mart 2011
  2. Sedanın Bez Bebeği Cevapları

soru sor

Sedanın Bez Bebeği