Secret Window Gizli Pencere

İsimli konu WH 'Sinema, Tv, Tiyatro' kategorisinde, layl@m üyesi tarafından 14 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. Secret Window Gizli Pencere hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Ünlü gerilim romanları hazar Mort Rainey, yeni kitabı üzerinde çalışmak üzere göl kıyısındaki ıssız evine çekilmiştir. Karısından yeni ayrılmış olan Mort, bir türlü kafasını toplayıp çalışamamaktadır.

  Bir gün garip görünüşlü John Shooter adında bir adam ziyarete gelir. Adamın iddiasına göre Mort, onun bir kısa öyküsünü çalarak kendi imzasıyla yayınlatmıştır. Shooter'ın uyarıları kısa zamanda tehditlere dönüşünce, Mort bir özel dedektiften yardım ister. Tüm yardımlara rağmen Shooter'ın durdurulamaması, olayların çığrından çıkmasına yol açacaktır.

  Panik Odası'nın yazarı David Koepp, bir Stephen King romanını başarıyla senaryolaştırmış ve yönetmen koltuğuna da bizzat kendisi oturmuş. Oscar adayı Johnny Depp'e, Oscar ödüllü Timothy Hutton ve usta aktör John Turturro eşlik ediyor.

  Oyuncular
  Johnny Depp (Mort Rainey) , John Turturro (John Shooter) , Ving Rhames , Timothy Hutton , Gillian Ferrabee (Fran Evans) , Charles Dutton , Maria Bello (Amy Dowd Rainey) , Len Cariou

  Dram / Gerilim / Korku
  Gösterim Tarihi
  18 Haziran 2004
  Yönetmen
  David Koepp
  Senaryo
  David Koepp , Stephen King (Kitap)
  Görüntü Yönetmeni
  Fred Murphy
  Müzik
  Hans Zimmer , James Newton Howard

  2004, ABD , 96 dk.
  14 Aralık 2011
  #1
 2. Secret Window Gizli Pencere Cevapları

soru sor

Secret Window Gizli Pencere