sea fıght hilesi istiyorum

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, atamert üyesi tarafından 26 Temmuz 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. bende hıle ıstıyorum lutfen plsss
    19 Ocak 2009
  2. :ban:arkadaşlar eğer denediyse ve olduysa biri benim mesajı içine alıp anlatıpban göndersin.yalancıya hakkımı helal etmem..........
    9 Şubat 2009
  3. çalışmıyoo
    :agla:[kizgin]:ban::ban:
    10 Şubat 2009
  4. bayatom yemin et ki çalışıyo??????????????????:bravo:
    10 Şubat 2009
  5. bayatom yemin et ki çalışıo
    :bravo:
    10 Şubat 2009
  6. deareray ulan gönderdim 1000 kotörüm gitti bana cevep yaz
    10 Şubat 2009
  7. arkadaşlar dolandırılmışsınız big den sonra kendi id nizi yazmalısınız
    adamlar şebeke kurmuş
    11 Şubat 2009
  8. Arkadaşlar sakın yukarıdaki BİG ****** no yazın diyen sahtekarlara inanmayın. cepten inci alacaksanız BİG ten sonra kendi ID nizi yazacaksınız. O sahtekar kendiId sini vermiş siz ona inci alıveriyorsunuz. Ayrıca seafight ta hile die bişi yok. Yani K'night gibi gohsp kurma gibi şeyler seafight ta yok. Sadece oyunda ustalıklar var. Bu kadar. Kafasına birşey takılan buradan yazabilir bana cevaplarım.
    12 Şubat 2009
  9. size gercekten hile vercem ev adresimi ve ev teli vercem olmassa giden parayı ben size ödiycem 27.03.2009 tarıhınde 15 internet kafa sahibi olarak sea fight web sürümüne saldırcas o zaman bütün acıkları ortaya cıkıcak inanıp inanmamak size kalmıs :)
    23 Şubat 2009
  10. Abi neden öyle diyon ama öyle degil işte insanları yannış yola yönlendiriyorsunuz:(Ben oynuyom ama öyle bir şey yok onun hilesi şunlar:
    1-Canavar öldüren bir adamın yanında canavarın az hakkı kalıncaya kadar bekle sonra adam tam canavarı öldürecekken sen öldür hemen zıkkın at ve canavarı sen öldürmüş oluyorsun ve sana altın geliyo yani bedavadan altın:)
    2-Görev yaparken sadece x y kordinatlarını yaz gemi kendi gidiyo sende o arada oyun oyna bir şeyler yap.

İpucular:
    1-Oyunda çok para topla ve geme falan alma fazla büyük geminde olmasın fazla ucuzda ortahalli bi gemi al.

2-Gemini güçlendirmek için mürettebat ve top al böylece rakiplerini yenersin:)
    3-Her zaman iyi bir klana yani itifaka üye ol ki onlar seni korusun sende onları koru ve oyunda böylece çabuk gelişirsin:)
    Diger arkadaşımız biraz abartmış ve o her hesabın degişik bir şifresi var bu arkadaş kendi hesabına inci gelsin diye öyle yapıyor yalanına kanmayın ona bende +++rep istiyorum verenlere teşekkür:):tamam:
    23 Şubat 2009
  11. Eger ilgili sorunuz olursa bana özel mesaj atın:)
    23 Şubat 2009
  12. Kurt isimli sahtekarı yöneticilere söyliyorum lütfen banlayın banlama nedeni yalan yazı yazmak ve reklam:ban:
    23 Şubat 2009
  13. arkadaslar size gercek bir hile vercem ve ev tel cep tel ev adresinide vercem olay söyle olucak 27.03.2009 tarihinde 15 net sahibi olarak sea fight güvenlik duvarını kırmaya calıscaz ve acıkları ortaya cıkarcas zaman geldiğinde ben de size veririm
    23 Şubat 2009
  14. evet arkadaslar ilk olarak bugün denemelere baslıcaz saat 05.00 da ilk deneme olucak en savunmasısız saat o saat 4 günde insallah buluruz ve inci kralı oluruz :)
    23 Şubat 2009
  15. birde admın kardes tecrübe puanı nasıl kaszanılıo :D
    23 Şubat 2009

16. bunu yaparsak 150 kontorumuz gıdıor we ıncılersana gelıo
    24 Şubat 2009
  17. Abi inciler sana gelmiyo ona gidiyo ama sen kendi hesabındaki sifreyi girersen sana gelir ben seafight yöneticisiyim şu seafight çökertmeye çalışanlara söylüyom onların aklında şu yok gece 12 den sonra seafight güvenlik duvarı etkin hale gelir ve ertesi gece 11de kapanır yani 1 saatleri vardır bu bi saat ise günün en kalabalık kısmıdır.
    24 Şubat 2009
  18. arkadaslar denedik oyunda acık filan yok adamlar türkiyenin en sağlam güvenlik duvarını kullanıyolar ondan böyle hurafelere inanmayın ama size bi sir dün elit aldım böyle
    bakın
    24 Şubat 2009
  19. saat gece 3.00 4.00 gibi girin pazara gdin elite teklif verin ama baya yüksek teklif verin yani mesela 4.000.000 altın gibi ve yarın kaltığınızda artık bir elit gemisin nasıl ben dün yaptım ve artık hrkes benden kacıo :D
    24 Şubat 2009
  20. ++++ rep isterin bu tiyo mu unutmatın ha :D bunu normalde sölemem birde sey var inci icin gidin görünmezlik seyini alın milletin adasına girin orda pırıltılar daha cok oluyo toplayın kimsede görmes rahat rahat toplarsınız :D valla rep isterim :hehehe:
    24 Şubat 2009
soru sor

sea fıght hilesi istiyorum