Sarkici olmak isterim.

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Yardim ediniz ltdeen üyesi tarafından 24 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır. Sarkici olmak isterim. hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Yasim 12 ve ben de Aleyna gibi genc yasta sarkici olmak isterim.Annem de biliyor sarkici olmak istedigimi ama bu konuyla pek ilgilenmiyor gibi geliyr bana nedense fakat umarim oyle degildir.Ben sadece sarkici olmak isterim cunku hayalimde baska bir meslek yok eger sarkici olamazsam baska bir meslek sahibi zor olurum..Bir iki yil once babama sarkiciliktan bahsettikk annemle ve eger kizim istiyorsa olsun sarkici demisti.Hayatimda sadece 1 kisinin önunde sarki soyledim o da kuzenim.Aleynaya benzer sesler cikarabiliyorum amaa o kadar da degil tabii cunku egitim de almadim daha ben.Lutfen cesart verin bana daha birinin onunde sarki tam soyleyemiyorum yarim felan oluyo yardm edin yazdiklarimdan ne anladiysaniz.
    24 Temmuz 2019
  2. Sarkici olmak isterim. Cevapları

3. kardesim hayallerinin pesinden koş ama biz bu dünyaya fazla baglanmak için gelmedik o yuzden bu dunyaya fazla baglanma :)
    22 Mart 2020
soru sor

Sarkici olmak isterim.