Sarımsak Çayı İle İşhatınızı Kapatın

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, yokolucu üyesi tarafından 17 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Sarımsak Çayı İle İşhatınızı Kapatın hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sarımsak çayı ile iştahınızı kapatabilirsiniz. Sarımsak çayı zayıflamaya en yardımcı doğal yollu bitkisel ilaçların başında gelir.
  İştah nedir ve nasıl kapanır görelim.

  İştah ile acıkma farklı şeylerdir. Arada bir fark olmasaydı, aşırı kilolular ve çok zayıflar olmazdı; herkes açlığını giderecek kadar beslenmekle yetinirdi.

  Güzel göründüğü, çekici koktuğu ve tadı güzel olduğu için bir şey yemek istediğinizde, sizi uyaran iştahınızdır. Ama mideniz guruldadığı ve yemeğe gereksiniminiz olduğunu hissettiğiniz için yemek istiyorsanız, sizi uyaran açlık dürtünüzdür. İşte,iştah ile acıkma arasındaki temel fark budur ve oldukça da önemlidir; çünkü aşırı yememize neden olan, açlık değil iştahtır. Aynı biçimde, gerçekten aç olsanız ve yiyecek gereksinseniz bile, iştahınız yemenize engel olabilir ve sonuçta bedenin gereksinimleri doyurulamayabilir. Bu olaya bazı hastalıklarda ve kişinin zayıflama rejimi yapmayı sabit bir fikir haline getirdiği ruhsal bir hastalık olan anoreksiya nervoza’da rastlanır. www.sarimsakcayial.com sitesinde en nadir bulunan zayıflama makalelerini okuyabilirsiniz.

  Bedenimiz ne kadar besine gereksinimimiz olduğunu bize acıkma yoluyla bildirir. Ancak, bazen iştah da işe karışır ve bedenin doğru miktarda besin almasını önler. Bu durumda iştahın gerekli olup olmadığı, nereden kaynaklandığı ve gerçekten yararlarının olup olmadığının gözden geçirilmesi gerekir. Sarımsak çayı ile zayıflayıp incelebileceğinizi unutmamalısınız.
  17 Aralık 2015
  #1
 2. Sarımsak Çayı İle İşhatınızı Kapatın Cevapları

soru sor

Sarımsak Çayı İle İşhatınızı Kapatın