Samsung yeni NX10'u tanıttı

İsimli konu WH 'Dijital Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Samsung yeni NX10'u tanıttı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Samsung yeni NX10'u tanıttı

  Samsung'un yeni fotoğraf makinesi NX10, amatör ve profesyonel fotoğraf çekim keyfini bir arada sunuyor. Ufak boyutu ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz NX10, sahip olduğu teknik özellikler sayesinde, profesyonel fotoğraf makineleri ile elde edeceğiniz görüntü kalitesini sunuyor. HD video kaydedebilmesi ile de bir adım öne çıkan Samsung'un yeni fotoğraf makinesi NX10, hikayelerinizi en kaliteli şekilde anlatmanıza imkan tanıyor.

  Sınıfının en hızlılarından biri olan NX10'un otomatik odaklanma özelliği (AF) ile önemli anları yakalarsınız. Samsung'un en son teknolojisi DRIMe II Pro ve geliştirilmiş AF, fotoğraflarında en hızlı ve en keskin kontrast oranını sunmayı amaçlıyor.

  14.6 MP APS-C boyutundaki CMOS sensörler ve 3 inç AMOLED ekran, güneşli havalarda ve karanlık ortamlarda bile görüş kolaylığı sağlarken geleneksel LCD ekranlara göre 10,000 kat daha hızlı olan ekranı daha az enerji tüketimi ve 10,000:1 vs. 500:1 kontrast oranı ile de dikkat çekiyor.


  20 Temmuz 2010
  #1
 2. Samsung yeni NX10'u tanıttı Cevapları

soru sor

Samsung yeni NX10'u tanıttı