Şampiyonlar Liginde Mahcup Etmeyeceğiz

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Şampiyonlar Liginde Mahcup Etmeyeceğiz hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Şampiyonlar Liginde Mahcup Etmeyeceğiz  Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, "Biz Şampiyonlar Liginde de Türkiye'yi Mahcup Etmeyeceğiz" Dedi.  Beşiktaş maçının ardınan Mudanya yolunda bir eğlence merkezinde kutlama düzenleyen Yazıcı, burada yaptığı açıklamada, Bursaspor'un çok büyük bir başarıya imza attığını söyledi. "Çok mutluyuz, çok gururluyuz" diyen Yazıcı, şunları söyledi: "Mutluluğumuzu anlatmamız mümkün değil. Biz yönetim olarak, takım olarak bu kentin, bu camianın ve hatta tüm Türkiye'nin desteğini arkamızda hissettik. Şampiyon olduk ama işimiz burada bitmedi. Önümüzdeki sezon şampiyonlar liginde mücadele edeceğiz. Amacımız Avrupa'da da başarılı olmak. Biz şampiyon olmayı arzu ediyorduk ve olduk. Bursa'nın şampiyonluğunu bütün Türkiye istedi. Biz de şampiyonlar liginde de Türkiye'yi mahcup etmeyeceğiz."
  17 Mayıs 2010
  #1
 2. Şampiyonlar Liginde Mahcup Etmeyeceğiz Cevapları

 3. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Bursaspor'un Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı telefonla arayarak tebrik etti.Kaynakwh: Kaynakwh:

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
  Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül’ün, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor’un Kulüp Başkanı Yazıcı ile Teknik Direktör Sağlam’ı telefonla arayarak tebriklerini ilettiği bildirildi. Gül, Yazıcı’ya telgraf göndererek tebriklerini iletmişti.
  30 Mayıs 2010
  #2
soru sor

Şampiyonlar Liginde Mahcup Etmeyeceğiz