Samandıra'ya daha güçlü döndü

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Samandıra'ya daha güçlü döndü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Fenerbahçe'ye "yarım kalan işi tamamlayacağım" diyerek geri dönen Aykut Kocaman'ın 2. dönemi daha güçlü olacak.

  Samandıra'nın tek sorumlusu olacak olan Kocaman'ın en büyük hedefi en kısa sürede Fenerbahçe ile Avrupa Kupası kazanmak. Avrupa Ligi'nde daha önce yarı final gören Kocaman, projelerini sıraya koyarak bu hedefe ulaşmak için çalışacak.

  YÖNETİM İLE PARA KONUŞMADI

  Tecrübeli teknik Adam, bugün önce stattaki yönetim binasına giderek sarı-laciverntli idareciler ile transferdeki son durumu masaya yatırdı. Edinilen bilgiye göre Aykut Kocaman'ın temasların ilk gününden itibaren para konuşmadığı ve alacağı ücreti yönetimin belirlemesini istediği kaydedildi. Kocaman daha sonra ise Samandıra'ya geçti.

  KAMP PROGRAMI TASLAK OLARAK HAZIR
  Aykut Kocaman'ın yardımcıları ile birlikte kamp programını da gözden geçirdiği belirtildi. Ramazan Bayramı'nın hemen ardından İstanbul'da çalışmalar lak-tak testleri ile başlayacak. 1 Temmuz gibi 1 haftalık kamp için Topuk Yaylası'na gidilecek.

  10 Temmuz gibi ise Belçika'dan yine 1 haftalık bir kamp programı planlanıyor.

  VE GİDENLER KALANLAR...
  Sözleşmeleri sona eren Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım yönetimden haber bekliyor. Volkan ile 2 yıllık anlaşıldığı , Hasan Ali'nin ise istediği rakamın yüksek olduğu belirtildi ancak yönetimin istediği ücrete 3 yıllık imza atacağı ifade edildi. Manchester City'den sol bek Clichy ise presipte evet eddi ancak son kararı bekliyor.

  Lens'in ise Kulübü Sunderland ile anlaşıldığı ve satın alma opsiyonlu 1 yıl daha kiralanacağı belirtildi.

  Kiralık diğer oyunculardan Karavaev ve Fabiano takımdan ayrılıp kulüplerine döndü. Sow'un ise yeni sezonda olup olmayacağı kulübü ile yapılacak görüşmelerden sonra belli olacak.
  5 Haziran 2017
  #1
 2. Samandıra'ya daha güçlü döndü Cevapları

soru sor

Samandıra'ya daha güçlü döndü