Sakıp Sabancı Müzesi’ne gideceklerin bileti Turkcell ile ‘cep’te olacak

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 15 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Sakıp Sabancı Müzesi’ne gideceklerin bileti Turkcell ile ‘cep’te olacak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sakıp Sabancı Müzesi’ne gideceklerin bileti Turkcell ile ‘cep’te olacak


  Turkcell ve S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi işbirliği ile geliştirilen “Biletim Cepte” hizmeti sayesinde ziyaretçiler müzeyi, gişe sırası beklemeden kolaylıkla gezebiliyor. Bunun için biletleri Biletix.com’dan almak ve “Biletim Cepte” seçeneğini işaretlemek yeterli.  Özellikle sanat alanındaki etkinlikleri ile adından söz ettiren S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi’nin Turkcell ile gerçekleştirdiği işbirliği modern müzecilik anlayışını yeni bir boyuta taşıyor. Sanatseverlere mobil bilet seçeneği sunan “Biletim Cepte”, Sakıp Sabancı Müzesi’nde yer alan sergilere ve etkinliklere özel teslimat noktalarına gitmeden ve kuyruk beklemek zorunda kalmadan erişim sağlıyor.  SMS kodunu okutmak yeterli


  Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki etkinlik ve sergiler için Biletix.com’dan satın alınan biletler, kullanıcının “Biletim Cepte” teslimat türünü tercih etmesi halinde cep telefonuna SMS olarak geliyor. Sakıp Sabancı Müzesi’ne girmek için gelen SMS kodunu müzede okutmak yeterli oluyor. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen Biletim Cepte servisinden tüm operatörlerin aboneleri yararlanabiliyor. Sakıp Sabancı Müzesi’nin sanat ve teknoloji alanında başlattığı projelerin gelişimi açısından çok önemli olan bu işbirliğiyle, sanat dünyasına hızlı bir geçiş sağlanıyor.
  15 Aralık 2015
  #1
 2. Sakıp Sabancı Müzesi’ne gideceklerin bileti Turkcell ile ‘cep’te olacak Cevapları

soru sor

Sakıp Sabancı Müzesi’ne gideceklerin bileti Turkcell ile ‘cep’te olacak