Saha Satış Programı için Tercih Sales Plus - Logo Saha Satış Otomasyonu

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, salesplus üyesi tarafından 8 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Saha Satış Programı için Tercih Sales Plus - Logo Saha Satış Otomasyonu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Her sektör için uyarlanabilen saha satış programı ile ofisinize bağlı kalmadan istediğiniz her yerde çalışabilirsiniz. Saha satış yazılımları iş verimliliğinizi arttıracak akılcı ve ayrıcalıklı çözümler sunarak sahada olup bitenlerden anlık olarak haberdar olmanızı sağlar. Saha satış personelinizin çalışma performansını haftalık ve aylık olarak takip edebilir analizlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Muhasebe yazılımı olan logo ile tam verimle çalışan Sales Plus saha satış yazılımını sizlere tablet üzerine kurulumu gerçekleştirilmiş olarak sunmaktayız. Gelişmiş özellikler ile donatılmış saha satış otomasyonunun teknik özelliklerinden bazıları şöyledir;


  Müşteri Analizi ve Risk Yönetimi


  Logo mobil saha satış programına eklediğiniz müşterilerinizi aktif – pasif olarak ayırabilir, müşteri potansiyelinizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Müşteri ilişkilerinize filtreleme işlemi uygulayarak risk analizlerini gerçekleştirebilirsiniz. Saha satış temsilcileriniz müşteri görüşmeleri sırasında aldığı notları ve gözlemleri anlık olarak sisteme kayıt edebilir. Kayıt edilen bilgilerin yönetimlerini gerçekleştirebilir ve Excel dokümanı olarak dışarı aktarabilirsiniz.


  Çoklu Firma Desteği, Offline Kontrol ve Konum Bilgisi


  Logo saha servis yazılımı ile birden fazla firmanın yönetimini tek bir merkezden kontrol edebilirsiniz. Firma verilerine hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir analiz ve raporlamanızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz firmaların konumunu sisteme kayıt edebilir, görüşme sağladığınız zaman navigasyon özelliği ile rahatlıkla yol tarifi alabilirsiniz. Çalışmalarınız sırasında internet kesintisi olsa dahi offline çalışma özelliği ile işleriniz kesintisiz devam eder.


  Ziyaret Takibi, Kampanya ve Ürün Sunumu


  Ziyaret takibi özelliği ile sahadaki ekibinizin müşteri ziyaret planlamasını yapabilir, oluşturmuş olduğunuz plan üzerinde düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. Ziyaretler sırasında yapılması gerekenler veya özel notlarınızı plan üzerine ekleyerek saha satış personelinize bilgilendirme sağlayabilirsiniz. Firmalara özel logo standartlarında kampanyalar oluşturabilir müşteriye özel sipariş girişi yaparak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Saha satış yazılımı özellikleri arasında yer alan ürün sunumu özelliği ile ürünlerin detay özelliklerine ulaşarak müşterinize ayrıntılı bilgi verebilirsiniz.


  Online Sohbet, Hatırlatıcı ve Bildirim-Duyuru


  Logo saha servis yazılımı ile çalışmalarınız hakkında anlık görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sayede saha satış ekibiniz ile aranızdaki iletişim kopmaz ve daha fazla verim elde edebilirsiniz. Projeleriniz, Müşterileriniz ve ekip çalışanları ile ilgili kendinize hatırlatıcı notlar alarak çalışmalarınızdaki eksikleri en kısa sürede giderebilirsiniz. Belirlediğiniz stratejileri ekip arkadaşlarınızla paylaşmak için bildirim veya duyuru özelliğini kullanabilirsiniz.


  Satış ve CRM, Sanal Pos ve Tahsilat Takibi


  Müşteri ilişkilerinizi geliştirecek CRM desteği ile müşteri iletişim bilgilerini, konum bilgisini ve notlarınızı kayıt edebilirsiniz. Saha satış otomasyonunuz ile tahsilat işlemleriniz sırasında nakit, çek, senet kredi kartı fark etmeksizin tahsilat kayıtlarını ekleyebilirsiniz. Kredi kartı ile tahsilat işlemlerinde otomasyon üzerine entegre edilmiş sanal pos özelliği size kolaylık sağlayacaktır. Yapmış olduğunuz tahsilat işlemlerinin dokümanına ulaşabilir ve tahsilat işlemlerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.


  Detaylı Raporlama


  Saha satış yazılımı üzerinde yaptığınız tüm işlemleri bir arada görebileceğiniz 3 boyutlu grafikler üzerinden detaylı raporlama özelliği ile satış personelinizden müşteri ilişkilerine kadar tüm verilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Sales Plus saha yönetim uygulamalarının size sağlamış olduğu özellikler ile sahada güç sizin ellerinizde. İş verimliliğinizi arttırmak ve potansiyel müşteri kitlenizi arttırmak için Sales Plus ile iletişime geçebilirsiniz.
  8 Haziran 2017
  #1
 2. Saha Satış Programı için Tercih Sales Plus - Logo Saha Satış Otomasyonu Cevapları

soru sor

Saha Satış Programı için Tercih Sales Plus - Logo Saha Satış Otomasyonu