Saha açılışında kurban çocukların gözleri önünde kesildi

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 1 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Saha açılışında kurban çocukların gözleri önünde kesildi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde çocuk ve gençlere yönelik belediye tarafından yaptırılan semt sahası kurban kesilerek açıldı.

  Keşan Belediyesi tarafından Yenimescit Mahallesi Zati Yörüker Caddesi Songül Sokak’ta çocuk ve gençlere yönelik yaptırılan, içerisinde suni çim saha, basketbol sahası ile çocuk oyun grubu bulunan semt sahasının açılışı törenle yapıldı. Törene, Keşan Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Özcan, Belediye Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Salim Şevik, Yenimescit Mahallesi Muhtarı Fikret Kantar ile çok sayıda davetli katıldı. Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, açılışta yaptığı konuşmada çocukları ve gençlere yeni bir spor sahası kazandırdıklarını belirterek, “Mahalle sakinlerinden buraya sahip çıkmalarını istiyoruz. Burayı belediyemiz çocuklarımız için yaptırdı. Çocuklarımız ve gençlerimiz güle güle kullansınlar. Kötü alışkanlıklardan uzak durup burada spor yapsınlar. Spor gençleri kötülüklerden uzak tutar” dedi. Daha sonra ise dua edilerek, açılış kurdelesi kesildi.

  Açılış nedeniyle semt sahasına getirilen kurbanlık koyun, giriş kapısında çocukların gözleri önünde kesildi. Kurban kesildikten sonra bazı vatandaşlar çocukları bulundukları yerden uzaklaştırmaya çalıştı.
  1 Haziran 2017
  #1
 2. Saha açılışında kurban çocukların gözleri önünde kesildi Cevapları

soru sor

Saha açılışında kurban çocukların gözleri önünde kesildi