Sağlıklı Yaşamla İlgili Resimler Bilim Ve Yaşamla İlgili şiir

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 16 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Sağlıklı Yaşamla İlgili Resimler Bilim Ve Yaşamla İlgili şiir hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Sağlıklı Yaşamla İlgili Resimler Bilim Ve Yaşamla İlgili şiir hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. sağlıklı yaşamla ilgili resimler ve bilim ve yaşamla ilgili şiir hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  sağlıklı yaşamla ilgili şiir sağlıklı yaşamla ilgili afiş bilim ve yaşamla ilgili şiirler sağlıklı yaşamla ilgili şiirler sağlıklı yaşamla ilgili yazılar

  [​IMG]

  Sağlıklı Yaşamla İlgili Takıntınız Varsa, Ortoreksik Olabilirsiniz


  Sağlıklı beslenme nasıl olur da bir hastalık haline gelir? İnanması zor ama bilim insanları uyarıyor; sağlıklı beslenme konusundaki takıntı, sağlığınızı bozabilir. Zira öğünlerinin sağlıklı ve yararlı olup olmaması konusuna kafayı fazlasıyla takanlar zihinsel ve fiziksel durumlarını riske atıyor.

  Uzmanlar 'ortoreksiya nervosa' olarak bilinen bu beslenme durumunda belirgin bir artış olduğuna dikkat çekiyor.

  Hastalıktan muzdarip olanlar genelde 30 yaş üstü, iyi eğitimli, orta sınıfa mensup kişiler. Anoreksiya hastaları yediklerinin miktarını kısıtlarken, ortoreksiya hastaları kaliteye odaklanıyor.

  Henüz tüm dünya psikiyatristlerinin ortaklaşa bir şekilde oluşturdukları geçerli tanısal sınıflandırmalarına girmemiş olsa da günümüz dünyasında sık olarak bu durumdaki kişilerle karşılaşmaktayız. Rahatsızlık ismini, Eski Yunanca'da saf, doğru ve gerçek anlamındaki “ortho” sözcüğü ile besinlerini kısıtlama ile karakterize bir yeme bozukluğu olan “anoreksiya nervoza” adlı rahatsızlığın bileşiminden almaktadır.
  16 Temmuz 2013
  #1
 2. Sağlıklı Yaşamla İlgili Resimler Bilim Ve Yaşamla İlgili şiir Cevapları

soru sor

Sağlıklı Yaşamla İlgili Resimler Bilim Ve Yaşamla İlgili şiir

Alakalı Aramalar:

 1. yaşamla ilgili resimler

  ,
 2. eski ve yeni evlerdeki yaşamla ilgili kompozisyon

  ,
 3. saglıklı yasamla ılgılı resımler

  ,
 4. yaşamla ilgili görseller,
 5. saglikli yasamla ilgili kompozisyon