Sağlıklı Masaj Koltukları

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, tuncserhat üyesi tarafından 14 Ocak 2015 tarihinde yazılmıştır. Sağlıklı Masaj Koltukları hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Cellini'den aldığım masaj koltuğu sayesinde sağlımda, keyfimde yerinde. Kendilerinin internet sitesi üzerinden baktığımda Cellini almak için 10 neden şeklinde bir başlık gördüm, bunlardan benim için önemli olanları yazıyorum.

Cellini toplamda 65 farklı model ve 12 farklı renk seçeneği ile Türkiye sınırlarının ötesinde Dünya’da bir çok ülkeye ihracat yapan markadır. Cellini fiyat ve kalitesiyle rakipsizdir.

Cellini Dünya’nın en iyi üreticilerine son teknoloji ile üretim yaptırıp ithal etmektedir.

Cellini masaj koltukları garantisi 10 yıldır. İlk 1 yıl içerisinde arıza halinde yenisi ile değiştirme garantisi mevcuttur.

Cellini masaj koltukları sizin rahatça test edebilmeniz için Bağdat Caddesi, Aqua Florya, Ataköy A Plus, Ankara Kent Park ve İzmir'de showroomlarımız mevcuttur. Deneme yapmanız için showroomlarımıza bekleriz.

Gittim yerlerini bizzat gördüm ve masaj koltuğu satın aldım. Gerçekten kaliteli, dinlendirici, insan sağlığını düşünen tasarımlar üretmişler.

Bilginize.
    14 Ocak 2015
  2. Sağlıklı Masaj Koltukları Cevapları

soru sor

Sağlıklı Masaj Koltukları