Sağlıklı Dudaklar İçin Doğal Formüller

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Sağlıklı Dudaklar İçin Doğal Formüller hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Dudak bakımını bir çok kadın ihmal ediyor. Fakat vücudumuzun diğer kısımları gibi dudaklarımızda bizden ilgi bekliyor. Bunun için sizlere üç tane maske önereceğim;

  *Harika dudaklar için maske1/2 salatalık
  1 yemek kaşığı bal
  1 yemek kaşığı yoğurt

  Salatalığı yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendıra koyarak suyunu çıkarın. Bal ve yoğurdu ekleyerek iyice karıştırın. Elde ettiğiniz maske yi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra yıkayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızı nemlendirecek[​IMG] pürüzsüz ve sağlık lı olmasını sağlayacaktır.

  *Mucizevi dudak maskesi1 adet domatess
  1 yemek kaşığı bal
  1 yemek kaşığı yoğurt

  Domatesi blendıra koyarak suyunu çıkarın. Üzerine bal ve yoğurdu ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz maske yi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra durulayarak çıkarın. Bu maske dudakları nemlendirip[​IMG] kuruluğu almanın yanı sıra[​IMG] kırışıkları yok eder[​IMG] dudakların elastikiyetini[​IMG] yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

  *Dudak maskesi  1 yumurta sarısı
  5 g yulaf

  Yumurta sarısını bir kaseye koyun ve yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin. Karışımı dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 10 dk sonra suyla durulayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızdaki ölü deriyi çıkaracak[​IMG] kuruluğu alacak[​IMG] kırışıklıları yok edecek[​IMG] yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Sağlıklı Dudaklar İçin Doğal Formüller Cevapları

soru sor

Sağlıklı Dudaklar İçin Doğal Formüller